PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆସାମ ବନ୍ୟା ପୀଡିତଙ୍କ ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢାଇଲେ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରନ ଜୋହର, ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦେଲେ ୧୧ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ରାଜନ ଏକ୍କାଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେଡି ଟିମ୍, ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥି ଦ୍ରୌପଦୀ ମୁର୍ମୁଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କଲେ ନିବେଦନ
  • ||
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ପାସ ହାର ୯୦.୫୫
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : କଟକ ଜିଲ୍ଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି ଥାନା ସୁକରପଡା ଗାଁରେ ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ମା’କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ପୁଅ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳବଣୀ ଛକ ନିକଟରେ ଟାୟାର ଫାଟିଯିବାରୁ ପୋଲିସ ହାବୁଡରେ ଧରାପଡିଲା ବେଆଇନ ଗୋ-ଚାଲାଣ ଟ୍ରକ, ଜବତ କଲା ଆନନ୍ଦପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ପ୍ରେମିକ ସନ୍ତୋଷ ପାତ୍ର ରାଉରକେଲା ବାସନ୍ତୀକଲୋନୀରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲାରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଚାନ୍ଦିଲି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ୩୨୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥର ହାତୀଖମ୍ବ ଗାଁ ନିକଟରେ ଏକ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ ଓଲଟି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୦ ଆହତ
  • ||

ପାର୍ସଲ୍‌ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଶେଷ; ପୁଞ୍ଜିଲାଲ୍‌ ବିରୋଧରେ ଆଜି ଦାଖଲ ହେବ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଚାର୍ଜସିଟ୍‌

source:odishasuntimes.com

କଟକ,୩୦ା୧(ବ୍ୟୁରୋ): ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପାଟାଣାଗଡ଼ ପାର୍ସଲ୍‌ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଏବଂ ଡବଲ୍‌ ମର୍ଡର୍‌ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଇତିମଧ୍ୟରେ ଶେଷ ହୋଇଛି । ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୨୩ରୁ ତଦନ୍ତ ଭାର ନେଇଥିବା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍‌ ଦୀର୍ଘ ୧୧ ମାସ ପରେ ତଦନ୍ତ ଶେଷ କରିଛି । ମାମଲାରେ ୭୬ ଜଣଙ୍କ ସାକ୍ଷ୍ୟ, ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ମତ, ମାଳ ମାଳ ତଥ୍ୟ ଆଉ ପ୍ରମାଣ, ଏମିତି ୬୫ ପୃଷ୍ଠା ସମ୍ବଳିତ ଚାର୍ଜସିଟ୍‌କୁ ଧରି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ତିନି ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ ପାଟଣାଗଡ଼ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ସାକ୍ଷୀ ତାଲିକାରେ କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ ଆଇଜି ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନାଁ ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ସେହିପରି ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରମୁଖ ସାକ୍ଷୀ ମଧ୍ୟରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ପ୍ରମୁଖ ଅନୁଷ୍ଠାନର ୨ ଜଣ ଫିଜିଓଲୋଜିଷ୍ଟ ନାଁ ସମେତ ଭଇଁସା କଲେଜର ଅନେକ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ବହୁ ପୁଲିସ୍‌ ଅଧିକାରୀ ଥିବା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତାକାଲି (ଗୁରୁବାର) ପାଟଣାଗଡ଼ ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ତଦନ୍ତକାରୀ ଟିମ୍‌ ଚାର୍ଜସିଟ୍‌ ଦାଖଲ କରିବ । ମାମଲାରେ ଗତ ଅଗଷ୍ଟ ମାସରେ କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଚାର୍ଜସିଟ୍‌ ଦାଖଲ କରିଥିବା ବେଳେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଅନ୍ତିମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଚାର୍ଜସିଟ୍‌ ଦାଖଲ କରିବା ଲାଗି ଯୋଜନା ରଖିଛି ।