PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭଗବାନ ଚିତ୍ରଗୁପ୍ତଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ମଜାଳିଆ ଢଙ୍ଗରେ ଚିତ୍ରଣ କରିବାକୁ ନେଇ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସମେତ କେତେକଙ୍କ ନାଁରେ ଏତଲା
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଆୟକର ଅଧିକାରୀ ସୁମନ ସୁନ୍ଦର ସାହୁଙ୍କ ବାସଭବନରେ ସିବିଆଇ ରେଡ୍, ଖୋର୍ଦ୍ଧାର ଶାନ୍ତି ଜୁଏଲର୍ସ ମାଲିକଙ୍କ ଠାରୁ ନେଉଥିଲେ ସୁନା ଓ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଅମ୍ବାଭୋନା ବ୍ଲକର ଗୋବିନ୍ଦପୁରକୁ ପ୍ରଥମ ‘ପକ୍ଷୀଗ୍ରାମ’ ମାନ୍ୟତା, ଯୋଜନାରେ ସାମିଲ ହେବେ ୩ ଗାଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବରମୁଣ୍ଡା ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୫୦କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୪ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରା ଚାଲାଣକାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହେଲେ ଓଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି, ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଘରୋଇ ମେଡିକାଲରେ ହେଉଥିଲେ ଚିକିତ୍ସିତ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ପାରାଦୀପ ରାସ୍ତା ସୋମପୁର ବଜାର ନିକଟରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଗ୍ୟାରେଜ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରକ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : କୁଆଖିଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରେ ଯାଜପୁର ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଚଢ଼ାଉ, ୮୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||

ପଞ୍ଚଭୂତରେ ଲୀନହେଲେ ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ, ଅଶ୍ରୁ ଧାର ଧାର ଆଖିରେ କମେଡି କିଙ୍ଗଙ୍କୁ ବିଦାୟ ଦେଲେ ପରିବାର ଓ ପ୍ରଶଂସକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨/ ୦୯: ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବନି ଆଉ ସେ ହସହସ ଚେହେରା । ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବନି ମଜାଳିଆ ଡାଏଲଗ । ହସାଇ ହସାଇ ବେଦମ୍‌ କରୁଥିବା ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ଆଉ ନାହାନ୍ତି । ୪୨ ଦିନ ଧରି ହସ୍ପିଟାଲ ବେଡରେ ମୃତ୍ୟୁସହ ଲଢେଇ କରି ଶେଷରେ ହାର୍‌ ମାନିଯାଇଛନ୍ତି କମେଡି ଲିଜେଣ୍ଡ । ପଞ୍ଚଭୂତରେ ବିଲୀନ ହୋଇଛନ୍ତି କମେଡି କିଙ୍ଗ୍‌ ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ । ଦିଲ୍ଲୀର ନିଗମବୋଧ ଘାଟରେ ତାଙ୍କର ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଛି । ରାଜୁଙ୍କ ଭାଇ ମୁଖାଗ୍ନି ଦେଇଛନ୍ତି । ଅଶ୍ରୁ ଧାର ଧାର ଚକ୍ଷୁରେ ରାଜୁଙ୍କୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ବାନ୍ଧବ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକ ।

ଗତ ଅଗଷ୍ଟ ୧୦ରେ ଜିମ୍‌ରେ ଓ୍ବର୍କ ଆଉଟ୍‌ କରୁଥିବା ବେଳେ ହୃଦଘାତର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ରାଜୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ । ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ହସ୍ପିଟାଲ ବେଡରେ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି କିଛିଦିନ ତାଙ୍କର ଚେତା ମଧ୍ୟ ଫରିନଥିଲା । ତେବେ ପରେ ତାଙ୍କ ଶରୀର ଭଲ ରେସପଣ୍ଡ କରିଥିଲା ଏବଂ ଆଖି ଖୋଲିଥିଲେ ରାଜୁ । କିନ୍ତୁ ବୁଧବାର ସକାଳୁ ହଠାତ୍‌ ତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବନ୍ନୋତି ଘଟିଥିଲା । ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସମସ୍ତ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ସତ୍ତ୍ବେ ଶେଷ ନିଶ୍ବାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ ରାଜୁ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର