PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୋବେଲ ଶାନ୍ତି ପୁରସ୍କାର ଘୋଷଣା: ମାନବାଧିକାର ପ୍ରବକ୍ତା ଆଲେସ୍ ବାଲିଆସ୍କି ସହ ଦୁଇଟି ସଂଗଠନକୁ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଲଳିତ କଳା ଏକାଡେମୀ ଉପସଭାପତି ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ଶିଳ୍ପୀ ଶ୍ରୀନିବାସ ପଢ଼ିଆରୀଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ମୁରିବାହାଲ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ମୁରିବାହାଲ ବ୍ଲକ APO ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ଦାସ, ୪୫ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ବାଙ୍ଗିରିପୋଷି : ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ଦନ୍ତା, ଯୁବକ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ ସମ୍ଭାବନା, ୨୫ ପୂର୍ବରୁ ଓଡ଼ିଶା ଛାଡ଼ିବନି ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ନଭେମ୍ୱର ୩ରେ ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ, ଆଜିଠୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ଶୁଝି ପାରିଲେନି କିସ୍ତି, ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଅସହାୟ ଟ୍ରକ ମାଲିକ
  • ||
  • ମୋହନା : ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଗଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୬୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ପଞ୍ଚତାରକ ହୋଟେଲରେ ଏହି ଅଭିନେତା ମଗାଇଲେ ମାତ୍ର ଦୁଇଟି କଦଳୀ,ବିଲ୍ ଦେଖି ଉଡିଗଲା ହୋସ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୪।୭: ଅଭିନେତା ରାହୁଲ ବୋଷ ଏବେ ଚଣ୍ଡୀଗଡରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଏବେ ସେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକି ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଅଭିନେତା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି, ସେ ଏକ ପଞ୍ଚତାରକା ହୋଟେଲରେ ରହିବା ସମୟରେ ଓ୍ବାର୍କଆଉଟ ବେଳେ ୨ଟି କଦଳୀ ମଗାଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ସହିତ ଯେଉଁ ବିଲ୍ ଆସିଥିଲା ତାକୁ ଦେଖି ରାହୁଲ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। କାରଣ ଏହି ଦୁଇଟି କଦଳୀର ବିଲ୍ ଥିଲା ୪୨୩ ଟଙ୍କା। ଏବେ ରାହୁଲ ଏହାର ଭିଡିଓକୁ କରି ଟ୍ବିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଆଉ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଗତ ୨୨ ତାରିଖରେ ରାହୁଲ ଭିଡିଓ ଅପଲୋଡ କରି ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହା ସହ ରାହୁଲ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ‘ ଆପଣଙ୍କୁ ଭରଷା କରିବା ପାଇଁ ଏହାକୁ ଦେଖାଇବାକୁ ହେବ। କିଏ କହୁଛି ଫଳ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ନହେଁ? ଏହି ଟ୍ବିଟ୍ ସହିତ ରାହୁଲ ଜେଡବ୍ଲୁ ମୋରିଏଟ୍ ଚଣ୍ଡୀଗଡକୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଛନ୍ତି। ଖବର ଲେଖାହେବା ପର୍ଯ୍ରନ୍ତ ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ହୋଇସାରିଥିବା ବେଳେ ୧୩୭ଜଣ ରିଟ୍ବିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଓ ୪୧୧ଟି ଲାଇକ୍ ମିଳିସାରିଛି।  ରାହୁଲଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ  ଲଗାତାର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ୟୁଜରମାନେ ଯୋରଦାର ମଜା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ୟୁଜରମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିବା ସହ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି।