ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୧୯ରେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ, ଅଧକ୍ଷତା କରିବେ ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଦାର୍ଜିଲିଂରେ ଭୟଙ୍କର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲ ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ୮ ଯାତ୍ରୀ ମୃତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ରଜ ଉତ୍ସବରେ ଅଘଟଣ।ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି ରେ ୯ ଗୁରୁତର ,୨ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ରାଜେନ୍ଦ୍ରାଭିଷେକ ନୀତି, ମଙ୍ଗଳବାର ଋକ୍ମିଣୀ ବିବାହ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ସରିଲା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି, କାଲିଠୁ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ: ଶିକ୍ଷକ ଆସି କରିବେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଲଛିପୁର ଛକରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର୍କୁ ପିଟିଲା କାର, ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||
  • ନାକେଦମ୍‌ କଲାଣି ଭୀଷଣ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି: ଆଗଉନି ମୌସୁମୀ, ବର୍ଷା ଗାଏବ
  • ||

’ଘୃଣାର ବଜାରରେ ଖୋଲୁଛନ୍ତି ଭଲ ପାଇବାର ଦୋକାନ’, ଅମ୍ବାଲାରେ ରାହୁଲଙ୍କ ଟ୍ରକ୍‌ ଯାତ୍ରାର ଭିଡିଓ ସେୟାର କଲା କଂଗ୍ରେସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୩।୫: କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଜିତିବା ପରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଏବେ ରାତି ଅଧରେ ଟ୍ରକରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ରାହୁଲ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଶିମଲା ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ବାହାରିଥିଲେ। ତେବେ ସେ ଅମ୍ବାଲାରୁ ଚଣ୍ଡୀଗଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟ୍ରକ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ। କଂଗ୍ରେସର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଓ ନେତାମାନେ ରାହୁଲଙ୍କ ଟ୍ରକ୍‌ରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ସମୟର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଭିଡିଓ ସୋମବାର ରାତିର। କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ରାହୁଲ ଅମ୍ବାଲାରେ ଟ୍ରକ୍ ଡ୍ରାଇଭର ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଓ ତାଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ରାହୁଲଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। 

wp:html /wp:html

କଂଗ୍ରେସ ନେତ୍ରୀ ସୁପ୍ରିୟା ଶ୍ରୀନେତ ରାହୁଲଙ୍କ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ୟୁନିଭର୍ସିଟିର ଛାତ୍ର, ଖେଳାଳି, ସିଭିଲ ସର୍ଭିସର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିବା ଯୁବପୀଢି, କୃଷକ, ଡେଲିଭରି ପାର୍ଟନର, ବସ୍‌ରେ ସାଧାରଣ ନାଗରିକ ଓ ଏବେ ରାତି ଅଧରେ ଟ୍ରକ୍ ଡ୍ରାଇଭର ସହିତ କାହିଁକି ସାକ୍ଷାତ କରୁଛନ୍ତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ? କାହିଁକି ନା ସେ ଏହି ଦେଶର ଲୋକଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି, ତାଙ୍କର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଓ ସମସ୍ୟା ବୁଝିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଏଭଳି କରୁଥିବା ଦେଖି ଏକ ବିଶ୍ବାସ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, କେହି ତ ଜଣେ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଠିଆ ହୋଇଛି, କେହି ତ ଜଣେ ଘୃଣାର ବଜାରରେ ଭଲ ପାଇବାର ଦୋକାନ ଖୋଲୁଛି। ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହା ଅନୁଭବ ହେଉଛି ଯେ, ଏହି ଦେଶ ପୁଣିଥରେ ଶାନ୍ତି ଓ ଭଲ ପାଇବାର ରାସ୍ତାକୁ ଫେରିଯିବା ଦରକାର। ଏବେ ଧୀରେ ଧୀରେ ରାହୁଲଙ୍କ ପଛରେ ଚାଲିଛି।

{"id":577139,"width":944,"height":531,"sizeSlug":"large","linkDestination":"none"}

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.