PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ହ୍ଯାକ୍ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କଲେ, ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଥିବା କହି ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ମାଗିଲେ ରାନୀ

rani

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୫/୩: ଜଲିଉଡ ଆଇଟମ କୁଇନ ରାନୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ହ୍ୟାକ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ । ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି  ନିଜେ ରାନୀ ପଣ୍ଡା । ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ମ୍ୟାସେଜ ଓ ଧମକପୂର୍ଣ କଲ୍ ମଧ୍ଯ ଆସୁଥିବା କହିଛନ୍ତି ରାନୀ ।  ‘ହଜାର ହଜାର ଅଶ୍ଲୀଳ ମ୍ୟାସେଜ ଓ କଲ୍ ଆସୁଛି । ମୋ ବିରୋଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରାଯାଉଛି ।‘ ମୋତେ ସୁରକ୍ଷା ଦରକାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରାନୀ । ଏପରି କହି ସେ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ମାଗିଛନ୍ତି ।

ଆଜି ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ରାନୀ ପଣ୍ଡା । ଖଣ୍ଡଗିରି ଯାତ୍ରା ପେଣ୍ଡାଲ​‌ରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଚର୍ଚିତ ହୋଇଥିବା ରାଣୀ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ କରି ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ରାନୀ ଆକଟ୍ରେସ ନାମରେ ଫେସବୁକରେ ତାଙ୍କର ଏକ ଅକାଉଣ୍ଟ ଥିଲା । ତେବେ ଗତ ଏକ ତାରିଖରେ କେହି ଜଣେ ଏହାକୁ ହ୍ୟାକ କରିଥିବା ରାଣୀ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ହ୍ୟାକର ‘ରାନୀ ଆକଟ୍ରେସ’ ନାମ ପରିବର୍ତନ କରି ‘ସାଗରିକା ମହାନ୍ତି ଜ୍ୟୋତି’ ରଖିଥିବା ସେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ।

ଏନେଇ ସେ କ୍ରାଇମ ବ୍ରାଞ୍ଚ, ଡିସିପି ଭୁବନେଶ୍ବର, ମହିଳା କମିଶନ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଖଣ୍ଡଗିରି ଯାତ୍ରା ପେଣ୍ଡାଲ​‌ରେ ତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ବିରୋଧ କରି ଯେଉଁ ସଙ୍ଗଠନମାନେ ଝଡ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ  ସେମାନେ ଏହି ଚକ୍ରାନ୍ତ କରିଥାଇ ପାରନ୍ତି ବୋଲିସ ସେ ଆଶଙ୍କା କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ତାଙ୍କ ଜୀବନକୁ ବିପଦ ଥିବା ଆଶଙ୍କା କରି ସେ ପୋଲିସ ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ଯ ମାଗିଛନ୍ତି ।