PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆପଡା ସାଲେଭଟା ଛକରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାରେ ଗୁରୁତର ତ୍ରୁଟି, ହେଲିକପ୍ଟର ଉଡାଣ ଭରିବା କ୍ଷଣି ମଝି ଆକାଶରେ ଦେଖାଗଲା କଳା ବେଲୁନ୍, ୪ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଭିତରକୁ ଧସେଇ ପଶିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ପୋଲିସ-ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟରେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଉଦ୍ୟାନବନ୍ଧ କ୍ରିଷ୍ଣା ଛକରେ ଟ୍ରକ ଧକ୍କାରେ ୪ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ୍ ମନମୁଣ୍ଡା ରେଞ୍ଜ୍ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରତାଖଣ୍ଡି ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଫାଶରେ ପଡ଼ି ଏକ ଭାଲୁର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କୋଲକାତା : ମାତ୍ର ୭୫ ଟଙ୍କା ପାଉଣା ଫେରସ୍ତ ଦାବିରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲା ଅଶାନ୍ତି, ନମାଜ ପଢ଼ି ଫେରିବା ବାଟରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୨୦୧୯ ରୁ ୨୦୨୨ ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି ୧୦ ହଜାର ୧୨୯ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା : ଗୃହରାଷ୍ଟ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜୁଲାଇ ୬ରେ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଘୋଷଣା । ଦିନ ୧ଟାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇପ ରେଜଲ୍ଟ । ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ସମୀର ରଞ୍ଜନ ଦାଶଙ୍କ ସୂଚନା ।
  • ||
  • ଗୋଚ୍ଛାପଡ଼ା/ଫୁଲବାଣୀ : ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡ଼ାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ ଜଗାର ଖପୁରି ୩ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିରୋପଣ କରାଯିବ । ଦିଲ୍ଲୀ ଏମସ୍‌ ନ୍ୟୁରୋ ସର୍ଜରୀ ଡାକ୍ତର ଦୀପକ ଗୁପ୍ତାଙ୍କ ସୂଚନା ।
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଗସ୍ତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ଅଲ୍ଲୁରୀ ସୀତାରାମ ରାଜୁଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି କରିବେ ଉନ୍ମୋଚନ
  • ||
  • କୋଟପାଡ଼ : କୋଟପାଡ଼ ମୀନାବଜାରରେ ଦୋଳି ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ନାବଳିକାଙ୍କ ହୃଦ୍‌ଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜନୀତିରେ ପୁଣିଥରେ ଏକନାଥଙ୍କ ବାଜିମାତ୍। ଫ୍ଳୋର ଟେଷ୍ଟରେ ବହୁମତ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ସିନ୍ଦେ। ସିନ୍ଦେଙ୍କୁ ୧୬୪ ସଦସ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିଥିବା ସୂଚନା।
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ବ୍ଲକ ଚଞ୍ଚରମୁଣ୍ଡା ଛକ ବିଜୁ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ରାସ୍ତା କଡ଼ରୁ ଜଣେ ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କୁଲ୍ଲୁରେ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କ ସମେତ ୧୬ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୱାର୍ଲ୍ଡ ୨୦୨୨ : ବିଜୟ ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଲେ ସିନି ଶେଟ୍ଟୀ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାଙ୍ଗିଗଲା ଆଲପାଇନ୍ ଗ୍ଲାସିୟରର ବିଶାଳ ଖଣ୍ଡ, ୫ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ ନେଇ ବୋର୍ଡର ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଶେଷ, ସଚିବାଳୟରେ ଆଜି ନିଆଯିବ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବାଲିଘାଟକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଯୁବକଙ୍କୁ ଖଣ୍ଡାମାଡ଼, ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଲେ ଲାଲୁ ଯାଦବ, ପଡ଼ିଯିବା କାରଣରୁ ହୋଇଥିଲେ ଆହତ
  • ||
  • ଡେନମାର୍କ : ଡେନମାର୍କର ସପିଂ ମଲରେ ଫୁଟିଲା ଗୁଳି, ୩ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||

୩୦ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା; ହାଜତରେ ଯୌନ ରାକ୍ଷସ, ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା ଶତାଧିକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ

ପୁରୀ,୨୨ା୨(ବ୍ୟୁରୋ): ମହିଳା ଓ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଜାଲରେ ଫସାଇବା ଥିଲା ନିଶା । ପ୍ରେମରେ ଛନ୍ଦିବା ପରେ ବିବାହର ପ୍ରଲୋଭନ । ଆଉ ତା’ ପରେ ସେକ୍ସ । ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲା ସେହି ଦୁର୍ବଳ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ । ଏହି ଭିଡିଓ ବଳରେ ସେ ସାଜିଥିଲା ଯୌନ ରାକ୍ଷସ । ର‌୍ୟାକେଟ୍‌ ଚଳାଇବାକୁ ଗଢ଼ିଥିଲା ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ । ଏହାକୁ କରିଥିଲା ରୋଜଗାର ପନ୍ଥା ।
ଶୁକ୍ରବାର ଏହି ସବୁ କେଳେଙ୍କାରୀ ଉପରୁ ହଟିଛି ପରଦା । ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେଇ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ଏହି ଯୌନ ପିପାସୁକୁ ପିଟିଛନ୍ତି ଲୋକେ । ସେ ସଦର ଥାନା ଅଧୀନ ଗୁଣ୍ଠବନ୍ଧକେରା ବାସୁଦେବପୁର ଗ୍ରାମର ଦୀପକ କୁମାର ସାହୁ (୨୮) । ଉଦ୍ଧାର ମହିଳା ମାଲକାନାଗିରି ଏମ୍‌ଭି-୧୧୯ ଅଞ୍ଚଳର । ସଙ୍କଟାପନ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ସଦର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ପୁଲିସ ଦୀପକକୁ ଟେକି ନେଇ କୁମ୍ଭାରପଡ଼ା ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଛି । ତା’ ଠାରୁ ଏକାଧିକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରାଯାଇଛି ।
ଶୁକ୍ରବାର ଅପରାହ୍ନ । ହଠାତ୍‌ କୁମ୍ଭାରପଡ଼ା ଥାନା ଅଧୀନ ଉପର ନୂଆସାହିରେ ଏକ ଭଡ଼ା ଘରୁ ଶୁଭିଥିଲା ଚିତ୍କାର । ଗୁରୁତର ଭାବେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବା ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଦୀପକ କରୁଥିଲା ଅତ୍ୟାଚାର । ଏହି ସମୟରେ ତାକୁ ଘେରିଯାଇଥିଲେ କିଛି ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀଙ୍କ ସହ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ । ଦୀପକକୁ ପିଟିବା ସହ ମହିଳାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ପୁଲିସ ଦୀପକକୁ ଟେକି ଆଣିବା ସହ ମହିଳାଙ୍କୁ ସଦର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା । ମହିଳାଙ୍କୁ ମେଡିସିନ୍‌ ୱାର୍ଡରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ସେ ଦୀପକଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିବା କହିଛନ୍ତି । ୩୦ରୁ ଅଧିକ ମହିଳା, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜାଲରେ ଫସାଇ ଦୀପକ ଏଭଳି କରିଥିବା ମହିଳା ଜଣକ ପୁଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି । ଦୀପକ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ରହିଛି ଶତାଧିକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ । ଏକାଧିକ ମହିଳା, ଯୁବତୀ ଓ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରାଯାଇଛି । ଦୀପକ ସହ ଆଉ ୩ ଜଣ ଯୁବକ ଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ସେମାନେ ନିରାଶ୍ରିତ ମହିଳା ଓ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଥିଲେ । ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଶାରିରୀକ ସମ୍ବନ୍ଧ ରଖି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିଲେ । ପରେ ଏହି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇ ଅର୍ଥ ଆଦାୟ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।
ଏଟିଏମ୍‌ର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଏକ ଠିକା ସଂସ୍ଥାରେ ଅସ୍ଥାୟୀ କର୍ମଚାରୀ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରେ ଦୀପକ । ୧୦ବର୍ଷ ତଳେ ବିବାହ କରିଥିବା ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ୨ଟି ପୁଅ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି । ସେମାନେ ଗାଁରେ ରହୁଥିବାବେଳେ ଦୀପକ ନିଜ କର୍ମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଥିଲା । ଗତ ବର୍ଷ ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଛି । ମାଲକାନଗିରିର ଏହି ମହିଳା ଜଣକ ନିମାପଡ଼ାରେ ଏକ ସଂସ୍ଥାରେ ଚାକିରି କରୁଥିଲେ । ସେ ସ୍ୱାମୀ ପରିତ୍ୟକ୍ତା ଥିବାବେଳେ ଦୀପକ ତାଙ୍କୁ ଫସାଇଥିଲା । କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌ କରି ସେ ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲା । କିଛିଦିନ ତଳେ ମହିଳା ଜଣକ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ୍‌ରେ ବସିଥିବାବେଳେ ଜଣେ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀଙ୍କୁ ଏସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇଥିଲେ । ପରେ କୌଶଳ କ୍ରମେ ଦୀପକର ମୋବାଇଲ୍‌ରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀଙ୍କୁ ପଠାଇଥିଲେ । ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀମାନେ ଦୀପକକୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ଏସବୁରୁ ନିବୃତ୍ତ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବଦଳରେ ଦୀପକ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀ ଉପରେ ନିର୍ଯାତନା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।
ଦୀପକ କହିଛି, ଏସବୁ ନିଜ ଖୁସି ପାଇଁ କରିଥିଲା । କୌଣସି ମନ୍ଦ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରଖି କରି ନାହିଁ କିମ୍ବା ବାହାରକୁ ଭିଡିଓଗୁଡ଼ିକ ଛାଡ଼ିନଥିବା କହିଛି ।