PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲମତାପୁଟ : ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଵୋଝେଇ କାର ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ୩ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୨୦ କେ.ଜିର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ବାଲିଗୁଡ଼ା : ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ସପ୍ତମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ, ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଛାତ୍ର ଅଟକ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ଦାନବାକ୍ସ ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଓ ରୂପାର ଝୁମର ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା କାଙ୍କଡ଼ପାଳ ଗ୍ରାମରେ ବଚସାକୁ ନେଇ ଫାଙ୍କା ଗୁଳିଚାଳନା, ଭୟରେ ଖସିପଡ଼ି ଜଣେ ଆହତ, ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ୩ ଖୋକା ଜବତ
  • ||

ଚାଲିଲା ସମଝୌତା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍: ୧୨ ଯାତ୍ରୀ ଗଲେ ପାକିସ୍ତାନ, ୧୫୦ ଫେରିଲେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୪।୩:ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ଏୟାର ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍ ପରେ ଭାରତରୁ ପାକିସ୍ତାନ ଯାଉଥିବା ଏକମାତ୍ର ସମଝୌତା ଏକ୍ସପ୍ରେସକୁ ରୋକି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ତେବେ ଗତ ରବିବାର ଏହି ଟ୍ରେନ ଚଳାଚଳ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ୯ କୋଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଏହି ଟ୍ରେନ ସୋମବାର ଅଟାରୀ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଁଞ୍ଚିଛି।  ଭାରତରୁ ମାତ୍ର ୧୨ଜଣ ଯାତ୍ରୀ ପାକିସ୍ତାନ ଯାଇଛନ୍ତି। ଏହି ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀ ପାକିସ୍ତାନର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବା ସହିତ ଡଗ୍ ସ୍କ୍ବାର୍ଡ ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କର ଆସବାପତ୍ରର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ସେଭଳି ରେଡିଓ ପାକିସ୍ତାନର ଖବର ଅନୁସାରେ ପ୍ରାୟ ୧୫୦ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନେଇ ସମଝୌତା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଲାହୋରରୁ ଭାରତ ଅଭିମୁଖେ ଗସ୍ତ କରିଛି। ଏହି ଟ୍ରେନ ଭାରତରୁ ସପ୍ତାହରେ ୨ ଦିନ ପାକିସ୍ତାନ ଅଭିମୁଖେ ଯାଇଥାଏ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର