PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ : ଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ରୋଷଘର ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଚୁଲି ଭାଙ୍ଗି ଥିବା ସୂଚନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଆରମ୍ଭ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାରିତ, ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ; ଫୁଟ୍‌ ଉପରେ ବିମାନ କ୍ୟାବିନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା ଧୁଆଁ; ଦିଲ୍ଲୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଅବତରଣ କଲା ସ୍ପାଇସଜେଟ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୪ରେ ଲଘୁଚାପ, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର : ଜଗା ଦର୍ଶନ ସାରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ବୋଲେରୋକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ: ଜଣେ ମୃତ, ୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଦାରୁବ୍ରହ୍ମଙ୍କ ପତିତପାବନ ଯାତ୍ରା: ଆଜି ଜନ୍ମବେଦିକୁ ବିଜେ କରିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବାରିପଦା: ଆଜି ଗଡ଼ିବ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର ରଥ, ସୁଭଦ୍ରାଙ୍କ ରଥକୁ ଟାଣିବେ ମହିଳା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • କଟକ: ଆଜିଠୁ ମିଳିତ ପୁଲିସ୍‌ ସେବା ପରୀକ୍ଷା, ୩୪ କେନ୍ଦ୍ରରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ୨୯ ହଜାର ୬୪୪ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ
  • ||

ରାସ୍ତା ମଝିରେ କାର୍ ଡ୍ରାଇଭରର ଏହି ଭୁଲ୍ ଯୋଗୁଁ ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ୍, ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଭିଡିଓ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୫: ଦିନକୁ ଦିନ ଲୋକସଂଖ୍ୟା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ରାସ୍ତାରେ ଗାଡି ମଟର ଚଳାଚଳ ମଧ୍ୟ ବଢୁଛି । ଦୁର୍ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ବଢୁଛି । ଅନେକ ସମୟରେ ରାସ୍ତାରେ ଅତି ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ । ସାମାନ୍ୟ ଭୁଲ୍ ପାଇଁ ଅନେକ ଜୀବନ ଚାଲିଯାଏ । କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଅଳ୍ପକେ ମଧ୍ୟ ଜୀବନ ରକ୍ଷା ହୋଇଯାଏ । ଠିକ୍ ଏମିତି ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି କି ହାଇୱେରେ ଏକ ଚଳନ୍ତା କାର୍ ଅଚାନକ ରହିଯାଉଛି । ଏବଂ ସେହି କାର ପଛରେ ଆସୁଥିବା ଏକ ଟ୍ରକ୍ ଅଚାନକ ବ୍ରେକ୍ ମାରି ଓଲଟି ପଡୁଛି । ତେବେ କାରଟି ଏଥିରେ ଅଳ୍ପକେ ରକ୍ଷା ପାଇଯାଉଛି ।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ କି ହାଇୱେରେ ଅନେକ ଗାଡି ଯିବା ଆସିବା କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଏକ ଧଳା କାର୍ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି । କିନ୍ତୁ ସେ ଅଚାନକ ବ୍ରେକ୍ ମାରି ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ରାସ୍ତା ଆଡେ ଯିବା ପାଇଁ ସାମାନ୍ୟ ଟର୍ଣ୍ଣ କରୁଛି । ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ କାର ପଛରେ ଆସୁଥିବା ଏକ ଟ୍ରକଟି ବ୍ରେକ୍ ମାରି ଓଲଟି ପଡୁଛି । ତେବେ ଏଥିରେ ଅଳ୍ପକେ ରକ୍ଷା ପାଇଯାଇଥିବା କାରର କିଛି ବି ଫରକ ପଡୁନି । ଏବଂ ସେ ଧିରେ ଧିରେ ସେହି ଟର୍ଣ୍ଣ କରିଥିବା ଦିଗରେ ଆଗକୁ ବଢୁଛି । ସେହି ସମୟରେ ପୁଣି ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ୍ ଆସୁଛି ଏବଂ ସେ କାରକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ବ୍ରେକ୍ ମାରୁଛି ଏବଂ ମୋଡି ହୋଇଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ କାରଟି ଆରାମରେ କିଛି ନହେବା ଭଳି ସେଠାରୁ ଚାଲିଯାଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୬୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁଜ୍ ମିଳିସାରିଲାଣି । ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଯିବ । ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଜଣାପଡିନି ଏହି ଭିଡିଓଟି କେଉଁ ସ୍ଥାନର ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର