PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟଣା : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ପାଟଣା ଥାନା ଗଣ୍ଡବେଡ଼ା ଗାଁରେ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ପଛପଟୁ ଜ୍ୱାଇଁର ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବସ୍ତା : ବାଲେଶ୍ଵର ଜିଲ୍ଲା ବସ୍ତା-ଅମର୍ଦା ରୋଡ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ରାହ୍ମଣଦା ଗ୍ରାମ ନିକଟ ରେଳ ଧାରଣା ପାର୍ଶ୍ଵରୁ ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା ଆଠମଲ୍ଲିକ ବ୍ଲକ ହଣ୍ଡପା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରଘୁନାଥପୁର ଗାଁ ପଡ଼ିଆରେ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବା ବେଳେ ପଡ଼ିଲା ଚଡ଼କ, ଜଣେ ମୃତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସଦର ଥାନା ଭାପୁର ଫାଣ୍ଡି ଗଙ୍ଗାଧର ପ୍ରସାଦ ଗାଁ ପଶ୍ଚିମେଶ୍ୱର ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ ଓ ଟ୍ରକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଡ୍ରାଇଭର୍ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଦୁଇ ଆଇଏଏସ୍‌ଙ୍କୁ ହକି ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପରିଚାଳନା ଦାୟିତ୍ୱ, ରାଉରକେଲା ପାଇଁ ଭୂପେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ପୁନିଆ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ରଘୁ ଜି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଧୁମ୍‌ଧାମ୍‌ରେ ପାଳିତ ହେଲା ବଲାଙ୍ଗୀରର ବଏଲ ଯାତ୍ରା, ସମାଜର ମଙ୍ଗଳ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଦେବୀଙ୍କ ଆରାଧନା କଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ମୁନିଗୁଡ଼ା : ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା ଅମ୍ବାଦଳା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାମାରି ଗାଁ ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ନିଖୋଜ ମହିଳାଙ୍କ ଗଳିତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଉପକୂଳରେ ନବମୀ ଓ ଦଶମୀରେ ବର୍ଷିବ ବୋଲି ଆକଳନ କରିଛନ୍ତି ପାଣିପାଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ପୀଠରେ ଦଶମୀ ; ମଣ୍ଡପରେ ମହାନବମୀ, ଚଣ୍ଡୀପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ପୂଜା ମଣ୍ଡପ
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ସୋମବାର ରାତିରୁ କୋଣାର୍କରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହୋଇ ସୂର୍ଯ୍ୟମନ୍ଦିରରେ ଜମିଲା ପାଣି, ପର୍ଯ୍ୟଟକ ନିରାଶ
  • ||

ମାତ୍ର ଗୋଟିଏ ମିନିଟରେ ହ୍ୱାଟ୍ସଅପରେ ପଠାଯାଉଛି ୧,୮୧,୦୦,୦୦୦ ମେସେଜ୍, ଜାଣନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଅନେକ ରୋଚକ ତଥ୍ଯ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୯/୭: ଖାଦ୍ୟ, ବସ୍ତ୍ର ଓ ବାସଗୃହ ପରି ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ମଧ୍ଯ ଆମ ଜୀବନର ଏକ ମୌଳିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଲଟିଯାଇଛି । ଆମେ ଆଜି ଇଣ୍ଟରେନଟ ସହିତ ଏତେ ଜଡିତ ହୋଇଯାଇଛୁ ଯେ କିଛି କ୍ଷଣ ମଧ୍ଯ ଆମେ ଇଣ୍ଟରେନେଟ୍ ବିନା ବଞ୍ଚିପାରିବା ନାହିଁ । ଆମ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନର ଅଧାରୁ ଅଧିକ କାମ ଇଣ୍ଟରନେଟର ହୋଇଯାଉଛି । ଖାଇବା ମଗାଇବାଠାରୁ ଅନଲାଇନ୍ ସପିଂ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଆମେ ଇଣ୍ଟରନେଟର ସାହାଯ୍ୟ ନେଉଛନ୍ତି । ଯଦି ଗୋଟିଏ ଦିନ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ କିମ୍ବା ରହିଯିବ ତେବେ ଆମେ ବହୁତ ପଛରେ ପଡିଯିବା । ସବୁ କାମ ରହିଯିବ । ଆମମାନଙ୍କୁ ଅନୁଭବ ହେବ ସତେ ଯେମିତି ପୃଥିବୀ ଘୂରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛି । ଗଛ ପତ୍ର ହଲୁନାହାଁନ୍ତି । କଥାଟା ଶୁଣିବାକୁ ମଜା ଲାଗୁଛି । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆଜି ଜାଣିବା ଗୋଟେ ମିନିଟରେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ କଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର