PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ : ଆଠଗଡ ଅଂଶୁପା ହ୍ରଦ ନିକଟରୁ କାରରୁ ୧୩୫୫ ଗ୍ରାମର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ତିଗିରିଆ : ଅଜଣା ଗାଡି ଧକ୍କାରେ ଯୁବକ ଗୁରୁତର, ରାତ୍ରି ପାଟ୍ରୋଲିଂ ବେଳେ ଉଦ୍ଧାର କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରେଲୱେ ଜଙ୍କସନରୁ ୨୫ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପୁତୁରାର ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ଖୁଡ଼ୀ ଗୁରୁତର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ନଗସପୁର ବଜାରରେ ସିରିଜ୍ ଲୁଟ୍, ୧୬ଟି ଦୋକାନରୁ ଚୋରି କରିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

ଆର୍ମୀ ୱେଲଫେୟାର ଫଣ୍ଡକୁ ଟଙ୍କାଟିଏ ଦାନ କରିବା ପାଇଁ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପରେ ଆସୁଛି କି ଏହି ମେସେଜ ? ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର ପ୍ରକୃତ ସତ୍ଯତା

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୭/୨: ଏବେ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଆର୍ମୀ ୱେଲଫେୟାର ଫଣ୍ଡ ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ମେସେଜ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ମେସେଜ ମୋଦି ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ଏକ ଅଭିଯାନ ବୋଲି କୁହଯାଉଛି । ଏଥିରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭାରତୀୟ ସେନା ପାଇଁ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର କିଣିବା ଓ ଅନ୍ୟ ସୁବିଧା ଯୋଗାଇ ଦେବାପାଇଁ ଏକଟଙ୍କା ଦାନ କରିବା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରାଯାଉଛି ।

ଏହି ମେସେଜ ପାଇବା ପରେ କିଛି ଲୋକ ପଇସା ଦାନ କରିବା ଆରମ୍ବ ମଧ୍ଯ କରିଦେଇଛନ୍ତି । କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ନକଲି ବା ଫର୍ଜି ବୋଲି ମଧ୍ଯ କହୁଛନ୍ତି । ତେବେ କହିରଖୁଛୁ ଏହି ମେସେଜ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ୍ଯ । ଏହି ମାମଲାରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଏହି ମେସେଜର ସତ୍ୟତା ସମ୍ପର୍କରେ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସିଣ୍ଡିକେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ମଧ୍ଯ ଏହି ମାମଲାରେ ପ୍ରକୃତ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ପଷ୍ଟ କରି ଏହାକୁ ସତ୍ଯ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର