PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋଇଡା ବ୍ଲକର ଫଟାଟାଙ୍ଗର ଆଶ୍ରମ ଛାତ୍ରୀ ନିବାସରେ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇ ୧୦୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଛାତ୍ରୀ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ୫ମ ଟେଷ୍ଟ: ଜୋ ରୁଟ୍‌ ଏବଂ ଜନି ବୈୟାରିଷ୍ଟୋଙ୍କ ଶତକୀୟ ଇନିଂସ, ଭାରତକୁ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇ ସିରିଜ ବରାବର୍‌ କଲା ଇଂଲଣ୍ଡ
  • ||
  • ପୁଣି ରାଜଧାନୀରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଭୁବନେଶ୍ବର ସ୍ଥିତ ଆଚାର୍ଯ୍ୟବିହାର ନିକଟ ଏକ ଭଡାଘରୁ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଉତ୍କଟ ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା, ମୁଲତବୀ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଲୋଚନା ବେଳେ ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ବିରୋଧୀ
  • ||
  • ପଟ୍ଟାମୁଣ୍ଡାଇ : ମୋବାଇଲ୍ ଗେମ୍ ହେଲା କାଳ, ଅନଲାଇନ୍ ଗେମ୍ ଖେଳି ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହାରିଯିବାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ସମ୍ଵଲପୁର : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଅଜଣା ଟ୍ରକ୍, ୨ ମୃତ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ ୫୫ଟି ନୂତନ ବାତ୍ୟା ଓ ବନ୍ୟା ଆଶ୍ରୟସ୍ଥଳୀ, ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ରିଲିଫ ପାଣ୍ଠିରୁ ୨୯ କୋଟି ୩୬ ଲକ୍ଷ ମଞ୍ଜୁର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ପୋଲିସ ପଞ୍ଝାରେ ଦୁଇ ନକଲି ମାଓବାଦୀ, ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଧମକ ଦେଇ ମାଗୁଥିଲେ ୫ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରୁ ବାପା ଓ ଝିଅ-ପୁଅଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ: କମାଣ୍ଡର ଜିପ୍‌ରୁ ୩୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • ପୁରୀ: ଆଜି ହେରାପଞ୍ଚମୀ, ନନ୍ଦିଘୋଷ ରଥ ଭାଙ୍ଗି ରାଗ ଶୁଝାଇବେ ଅଭିମାନିନୀ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାଆନ୍ତାଣୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ଲଘୁଚାପ ବଳୟ ସୃଷ୍ଟି, ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା: ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

ଶସ୍ତାରେ ବିମାନଯାତ୍ରାର ସୁଯୋଗ: ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ’ ଅଫର, ୯୦୦ ଟଙ୍କାରେ ସେଲ୍ ବାହାର କଲେ ଏହି କମ୍ପାନୀ

source:www.ndtv.com

ଟ୍ରେନର ବଢୁଥିବା ଟିକେଟକୁ ନଜରରେ ରଖି ଲୋକଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ଦେବାପାଇଁ ବିମାନ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ସେଲ୍ ଅଫର ଆରମ୍ବ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଦେଶର ମୁଖ୍ଯ ବିମାନ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଶସ୍ତାରେ ଟିକେଟ ପାଇବାପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି । ଏହି କମ୍ପାନୀ ଗୁଡିକର ଟିକେଟ ମାତ୍ର ୯୦୦ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ବ ହେବ । ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ, ଏଥିରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ଯାକ୍ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ।

source:www.financialexpress.com

୮୯୯ରେ ମିଳିବ ଟିକେଟ
ଲୋ କଷ୍ଟ ଏୟାରଲାଇନ୍ କମ୍ପାନୀ ଇଣ୍ଡିଗୋ ଓ ବିସ୍ତାରା ୮୯୯ ଟଙ୍କାରେ ସେଲ୍ ଆରମ୍ବ କରିଛନ୍ତି । ଇଣ୍ଡିଗୋ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଉଡାଣ ପାଇଁ ୩୩୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଟିକେଟ୍ ଉପଲବ୍ଧ କରାଉଛି । ଇଣ୍ଡିଗୋର ସେଲ୍ ସୋମବାରରୁ ଆରମ୍ବ କରାଯାଇଛି ଯାହାକି ୧୩ ଫେବୃୟାରୀ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଚାଲିବ । ଯାତ୍ରୀ ୨୬ ଫେବୃୟାରୀରୁ ୨୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ପର୍ଯନ୍ତ ବୁକ୍ ହୋଇଥିବା ଟିକେଟରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ ।

source:www.ndtv.com

ଭିସ୍ତାରାର ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍ ଡେ ସେଲ୍
ଭିସ୍ତାରାର ସେଲ୍ ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ବ ହେଉଛି । ଏହି ସେଲ୍ ମଧ୍ୟ ୧୩ ଫେବୃୟାରୀ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଚାଲିବ । ଯାତ୍ରୀ ଏହି ବୁକ୍ ହୋଇଥିବା ଟିକେଟରେ ୨୭ ଫେବୃୟାରୀରୁ ୧୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ ।

ମିଳିବ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍
ଇଣ୍ଡିଗୋ ତରଫରୁ ଆରମ୍ବ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ସ୍କିମ୍ ଅନୁସାରେ ଆମେରିକାନ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ କାର୍ଡ ଜରିଆରେ ପେମେଣ୍ଟ କଲେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଦିଆଯାଉଛି । ତେବେ ଆଇବିଏଲ୍ ବ୍ଯାଙ୍କର ଡେବିଟ୍ କିମ୍ବା କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ଜରିଆରେ ପେମେଣ୍ଟ କଲେ ୧୫ ପ୍ରତିଶତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ଯାଶବ୍ୟାକ୍ ମିଳୁଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର