PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀଗୁଣ୍ଡିଚା ମନ୍ଦିର ଆଗରେ ଲାଗିଲା ତିନି ରଥ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ରଥଟଣାବେଳେ ଲାଗିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ତାର, ଜଣେ ମୃତ ଓ ୭ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ହତ୍ୟା କଲା ପିଶାଚ ସ୍ଵାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ନିଅଣ୍ଟିଆ ଜୁନ, ଆସୁଛି ଦୁଇଟି ଲଘୁଚାପ, ୪ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସୁଦର୍ଶନଙ୍କ ବାଲୁକାକଳା ରେକର୍ଡ, ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ତିଆରି କଲେ ୧୨୫ ବାଲି ରଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢ଼ିଲା କରୋନା, ୨୦୦ ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅଧାରେ ରହିଗଲା ପୁରୀ ଯାତ୍ରା, ରଥଯାତ୍ରାରେ ଆରପାରିକୁ ଚାଲିଗଲେ ବରିଷ୍ଠ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଅଶୋକ ପଣ୍ଡା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ପବିତ୍ର ରଥଯାତ୍ରା ଅବସରରେ ଓଡ଼ିଶାବାସୀଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ ଓ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାଇଲରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଭଲପାଇବାକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଠିଆ ହେଲେ ସ୍ବାମୀ, ଏହାପରେ ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ହେଲା?

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୫।୩: ଅଧିକାଂଶ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଭାରତ ବ୍ୟତୀତ ଚୀନ ଓ ପାକିସ୍ତାନରେ ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ। କାରଣ ଏଥିରେ ହିରୋ-ହିରୋଇନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀକୁ ଏଭଳି ଦେଖାଯାଏ , ଯାହାକୁ ଦେଖି ଦର୍ଶକ ନିଜକୁ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆ ଭିତରେ ହଜାଇ ଦିଏ। ଫିଲ୍ମର ହିରୋମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ପାଇଁ ଅଗ୍ନିପରୀକ୍ଷା ଦେଇ ଶେଷରେ ଜିତିଯାଇଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏଭଳି ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ ହୁଏ? ହଁ ଆଜ୍ଞା ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଭାବ ଯଦି ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ହୁଏ ତାହା କେତେ ବିପଦଜନକ ତାହାର କଳ୍ପନା ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେହି କରିନଥିବେ। ଏଭଳି କିଛି ଏକ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀର ଭଲ ପାଇବାର ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ  ଯାଇ ସିଧା ପହଁଞ୍ଚି ଯାଆନ୍ତି ହସ୍ପିଟାଲ।

ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହାର କଳ୍ପନା ଆପଣ କେବେ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେନି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି  ପେନ୍ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଶାଶକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ  ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୋ’ଙ୍କର ଭଲ ପାଇବାକୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଠିଆ ହୋଇଯାଆନ୍ତି।   ଯଦି ତାଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ସେ ତାଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ମଝିରୁ ହଟାଇ ଦେବେ। ତା ହେଲେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଉପରେ ବିଶ୍ବାସ କରିବେ, ଯଦି ରକ୍ଷା କରିପାରିବେ ନାହିଁ ତେବେ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଭଲପାଇବା ନାହିଁ । ଏଭଳି ଭାବି ପେନ୍  ନିଜ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ପକାଇଛନ୍ତି।

source: https://www.dailymail.co.uk/

ଏହି ଭିଡିଓଟି ଚୀନର ବୋଲି କୁହାଯାଉଚି। ଭିଡିଓରେ ଯେଉଁ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ତାଙ୍କ ଭିତରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ। ପେନ୍ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୋ’ଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରି ରାସ୍ତା ମଝିକୁ ଆସି ଯାଆନ୍ତି। ଏହାପରେ   ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜୋ’ ରାସ୍ତା ମଝିରୁ ବାରମ୍ବାର ହଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ମାନନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ସବୁ ଭିତରେ ଏକ କାର ଆସି ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦିଏ। ଯାହାଫଳରେ ପେନ୍  ଏବେ ହସ୍ପିଟାଲରେ  ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି। ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପେନ୍ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ନିଜେ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା କେବଳ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଲପାଇବାର ପରୀକ୍ଷା ନେବାକୁ କରିଥିଲେ। ପେନଙ୍କ ଛାତି ଓ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ଏହା ସହ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏ ଭଳି ଢଙ୍ଗରେ ପରୀକ୍ଷା କରିଥିବାରୁ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ପେନଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିବା ଏହି କାରଟି କିନ୍ତୁ କ୍ଷତିଗସ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହାର ଆଗପଟ କାଚ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି। ଏହି  ଭିଡିଓଟି କିନ୍ତୁ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଭିଡିଓଟିକୁ ୨୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର