PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଧାର୍ମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଭୟଙ୍କର ବିସ୍ଫୋରଣ, ୧୫ ମୃତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର…
  • ||
  • HSRP ମାମଲା : ୧,୨,୩ ଏବଂ ୪ ନମ୍ଵର ପାଇଁ ଆଉ ଏକ ମାସ ସମୟ ସୀମା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ପୁରୀରେ ନିର୍ମାଣ ହେବ କୁଲତା ସମାଜର ଧର୍ମଶାଳା, ସୁନାମୁହିଁରେ ୧ ଏକର ଜାଗା ଓ ୩ କୋଟି ମଞ୍ଜୁର କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ମୈଦଲପୁର : ବନ୍ଧୁକ ମରାମତି ବେଳେ ଗୁଳି ଫୁଟି ୪ ଆହତ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ନଦୀରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ପରିଚୟ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରେଢ଼ାଖୋଲ : ଔଷଧ ବୋଝେଇ କଣ୍ଟେନର ଧକ୍କାରେ ୪ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍ ଚୂରମାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ATM ଭିତରେ ପଶିଲା ନାଗ, ଦେଢ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର କଲା ସ୍ନେକ୍ ହେଲ୍ପଲାଇନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ସାମୁଦ୍ରିକ ବାୟୁ ପ୍ରଭାବରେ ରାଜ୍ୟରେ ରାତ୍ରି ତାପମାତ୍ରା ସ୍ୱାଭାବିକ ଠାରୁ ଅଧିକ ରେକର୍ଡ
  • ||
  • ନାରାୟଣପାଟଣା : ଝାଙ୍କିରିକାରିଲି ଗାଁ ପାହାଡ଼ରେ ମାତିଛି ମହାବଳ, ପୁଣି ଏକ ଛେଳିକୁ ମାରି ଖାଇଲା ବାଘ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ଧାନ ଖଳାରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ବର୍ଷକର ଅମଳ ଫସଲ
  • ||

କିଏ ଏହି ଯୋଶୁଆ ଟ୍ରମ୍ପ ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ଟ୍ରୋଲ୍ ହେଲେ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ, ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଭାଷଣ ସମୟରେ ଶୋଇପଡିଥିଲେ ଏହି ଛୋଟ ଅତିଥି

source:hindi.oneindia.com

ୱାଶିଂଟନ୍ ୮/୨: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯୋଶୁଆ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ପଟୋ । ଯୋଶୁଆ, ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ‘ରେଷ୍ଟ ଅଫ୍ ଦ ୟୁନିୟନ୍ ସ୍ପିଚ୍’ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ରମରେ ଶୋଇପଡିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏବେ ଏହି ଫଟୋ ଜରିଆରେ ୟୁଜର୍ସ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ମଜା ଉଡାଉଛନ୍ତି ।

ଆମେରିକା  ରାଷ୍ଟ୍ରପତି  ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ କଂଗ୍ରେସରେ ନିଜ ୨ୟ ‘ଷ୍ଟେଟ୍ ଅଫ ଦ ୟୁନିୟନ’ ସମ୍ବୋଧନ ପାଇଁ ୬ଷ୍ଠ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ଯୋଶୁଆ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୮୦ ମିନିଟର ଲମ୍ବା ସ୍ପିଚରେ ଛୋଟ ଅତିଥି ଯୋଶୁଆ ଶୋଇପଡିଲେ । ତେବେ ତାଙ୍କର ଏହି ଶୋଇପଡିଥିବା ସମୟର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଲା ।  

ୟୁଜର୍ସ ଯୋଶୁଆ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାପରେ ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାର ସୁଅ ଛୁଟିଲା । ଜେଫରୀ ଇୱନ ଗୋଲ୍ଡ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଥିଲେ, ‘ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଷ୍ଟେଟ୍ ଅପ ଦ ୟୁନିୟନ ସମୟରେ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଯୋଶୁଆ ଟ୍ରମ୍ପ ବନିଯାଇଥିଲୁ ।‘ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଯୋଶୁଆ ଟ୍ରମ୍ପ ଏକମାତ୍ର ଭଲ ଟ୍ରମ୍ପ’ ।

କିଏ ଏହି ଯୋଶୁଆ ଟ୍ରମ୍ପ
ଆମେରିକାରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯୋଶୁଆଙ୍କୁ ହିରୋ ଭଳି ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଉଛି । ପ୍ରକୃତରେ ଟ୍ରମ୍ପ ସରନେମ୍ ଯୋଗୁଁ ଯୋଶୁଆଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ପଢୁଥିବା ପିଲାମାନେ ବହୁତ ହଇରାଣ କରନ୍ତି । ଯୋଶୁଆଙ୍କ ପିତା-ମାତା କୁହନ୍ତି ଟ୍ରମ୍ପ ଟାଇଟଲ୍ ହୋଇଥିବାରୁ ଯୋଶୁଆଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ‘ଇଡିୟଟ୍’, ‘ଷ୍ଟପିଡ୍’ କହି ଚିଡାଉଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ସେହି ସ୍କୁଲରୁ କିଛିଦିନ ପାଇଁ କାଢି ନେଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ସେହି ସ୍କୁଲକୁ ଫେରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ଯ ଜାରିରଖିଲେ । ତେବେ ଯୋଶୁଆ ସେହି ଗେଷ୍ଟଙ୍କ ତାଲିକାରେ ସାମିଲ ଯେଉଁ ୧୩ ଜଣଙ୍କୁ ଆମେରିକାର ଫାର୍ଷ୍ଟ ଲେଡି ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଥିଲେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର