PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ସିଏମ୍ ପଦରୁ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ କଣ ରହିଛି ବିଜେପିର ପ୍ଲାନ୍? ଫଡନବୀସ-ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାର ଗଠନ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା
  • ||
  • ‘ଦେଶରୁ କଂଗ୍ରେସ ମୂଳପୋଛ ହୋଇଯିବା ଉଚିତ, ଖାସ୍‌ ସେହି ଦଳ ପାଇଁ ଦୁଇଦୁଇ ଥର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେଲେଣି ମୋଦି’: ଅସଦୁଦ୍ଦିନ ଓଓ୍ବେସୀ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁକୁ ମିଳିଲା ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ
  • ||
  • ଅଗଷ୍ଟ ୬ରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନ, ଜୁଲାଇ ୧୭ ନାମାଙ୍କନର ଶେଷ ତାରିଖ : ଭାରତୀୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ବିଧିବଦ୍ଧ ଭାବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜ୍ଞପ୍ତି
  • ||
  • ଡାବୁଗାଁ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଯବାଗୁଡ଼ା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ପରକୀୟା ପ୍ରୀତି ସନ୍ଦେହ କରି ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢ଼ିଲା କରୋନା ମାମଲା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ପଛପଟୁ ପିଟିଲା କାର୍, ୮ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଏକକାଳୀନ ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||
  • ପାଟଣା : ଦୁଇ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲାଇଦେଲେ ଲୁଟେରା, ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ରଖିଥିଲେ ସୁନାଗହଣା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବିଜାପୁରରେ ମାଓ ହିଂସା, ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ସରପଞ୍ଚଙ୍କୁ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀରୁ ମିଳିଲା ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ମହିଳାଙ୍କ କଟାମୁଣ୍ଡ,ସିସିଟିଭିରୁ ଖୋଜା ଚାଲିଛି ହତ୍ୟାକାରୀକୁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୯।୬: ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଅପରାଧ ଘଟଣା କମିବାର ନାଁ ଧରୁନି। ନିକଟରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଜାହାଙ୍ଗୀରପୁରୀ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ୍ ଠାରୁ ଅଳ୍ପ କିଛି ଦୂରତ୍ବରେ ଏକ ବାକ୍ସ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ ବିହୀନ ଶବ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି । ଏହି ବାକ୍ସକୁ ଏକ ସାଇକେଲ୍‌ ଉପରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଶନିବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନ ୩ଟା ବେଳେ ଏକ ସାଇକେଲ ଉପରେ ବାକ୍ସିଟି ରଖାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରୁ ଖୁବ୍ ଦୁର୍ଗନ୍ଦ ଆସୁଥିଲା। ଏହାପରେ ପୋଲିସକୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥସିଲା।

ପୋଲିସ ମୃତ ହେବକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ବ୍ୟବଛେଦ ପାଇ ପଠାଇଛି। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ପୋଲିସ ଯେତେବେଳେ ବାକ୍ସକୁ ଖୋଲିକି ଦେଖିଥିବା ସେତେବେଳେଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକଟା ଓ ଅର୍ଦ୍ଧନଗ୍ନ ମୃତହେବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ମୃତଦେହକୁ ଲେଖି ଜଣାପହୁଛି ମୃତ ମହିଳାଙ୍କ ବୟସ ୩୫/୩୬ ବର୍ଷ ହେବ।

ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମଦିଲ୍ଲୀର ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଡେପୁଟୀ କମିଶନର ଅଫ୍‌ ପୁଲିସ୍‌ ଭୀଷ୍ମ ସିଂଙ୍କ ଅନୁସାରେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ୨-୩ ଦିନ ଆଗରୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି । ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଜଣେ ଶ୍ରମିକ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ୍ କରି ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ବାକ୍ସକୁ ଖୋଲି ଥିଲା । ସେଥିରୁ ମହିଳାଙ୍କର ମୃତଦେହ ବାହାରିଥିଲା ।ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଲାଗିଥିବା ବିଭିନ୍ନ ସିସିଟିଭର ଭିଡିଓକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର