ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ସୁନିତା କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ରୋଡ୍‌ ଶୋ’ ବେଳେ ହଠାତ୍ କାନ୍ଦିଲେ ଆପ୍‌ ପ୍ରାର୍ଥୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ଆମ୍‌ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୨୪ର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଲାଗି ପଡ଼ିଛି। ଏହି ମଧ୍ୟରେ ଦିଲ୍ଲୀର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସୁନିତା କେଜ୍ରିୱାଲ ଦିଲ୍ଲୀର ତିଳକ ନଗରରେ ରୋଡ୍‌ ଶୋ’ କରିଛନ୍ତି। ଉକ୍ତ ରୋଡ୍‌ ଶୋ’ ବେଳେ ପଶ୍ଚିମୀ ଦିଲ୍ଲୀରୁ ଆପ୍‌ର ଲୋକସଭା ପ୍ରାର୍ଥୀ ମହାବଳ ମିଶ୍ର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସି ଥିଲେ। ବିଶେଷ କଥା ଏହା କି, ଏହି ରୋଡ୍‌ ଶୋ ବେଳେ ମହାବଳ ମିଶ୍ର ଭାବ ବିହ୍ୱୋଳ ହେବାର ନଜର ଆସି ଥିଲେ। 

ମହାବଳ ମିଶ୍ରଙ୍କର ଭାବପ୍ରବଣ ହେବାର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ନଜର ଆସୁଛି କି, ରୋଡ୍‌ ଶୋ ବେଳେ ମହାବଳ ମିଶ୍ର ଭାବୁକ ହୋଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ମହାବଳ ମିଶ୍ର ନିଜର ଆଖିର ଲୁହ ପୋଛୁଛନ୍ତି। ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆମ୍‌ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଓ କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟରେ ଚୁକ୍ତି ହୋଇଛି। ଏହି ଚୁକ୍ତି ଅନୁସାରେ ଆମ୍‌ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ୪ ଓ କଂଗ୍ରେସ ୩ଟି ସିଟ୍‌ରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛି। ତିଳକ ନଗର ଅଞ୍ଚଳରେ ସୁନିତା କେଜ୍ରିୱାଲ ହାତ ଯୋଡ଼ି ଲୋକଙ୍କ ଅଭିବାଦନ କରିବା ନଜର ଆସୁଛି। ଯେଉଁ ଭିଡ଼ିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ସେଥିରେ ମହାବଳ ମିଶ୍ର ଗାଡ଼ି ଉପରେ ପଛକୁ ବସିଛନ୍ତି।

କିଛି ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଉଛି କି , ଯେବେ ସୁନିତା କେଜ୍ରିୱାଲ ରୋଡ୍‌ ଶୋ ବେଳେ ମହାବଳ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପରିଚୟ ଦେଲେ ତ ଆପ୍‌ ପ୍ରାର୍ଥୀ ମହାବଳ ମିଶ୍ର ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.