ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୧୯ରେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ, ଅଧକ୍ଷତା କରିବେ ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଦାର୍ଜିଲିଂରେ ଭୟଙ୍କର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲ ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ୮ ଯାତ୍ରୀ ମୃତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ରଜ ଉତ୍ସବରେ ଅଘଟଣ।ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି ରେ ୯ ଗୁରୁତର ,୨ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ରାଜେନ୍ଦ୍ରାଭିଷେକ ନୀତି, ମଙ୍ଗଳବାର ଋକ୍ମିଣୀ ବିବାହ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ସରିଲା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି, କାଲିଠୁ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ: ଶିକ୍ଷକ ଆସି କରିବେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଲଛିପୁର ଛକରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର୍କୁ ପିଟିଲା କାର, ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||
  • ନାକେଦମ୍‌ କଲାଣି ଭୀଷଣ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି: ଆଗଉନି ମୌସୁମୀ, ବର୍ଷା ଗାଏବ
  • ||

'କ୍ରିମିନାଲ ଜଷ୍ଟିସ ୪' ର ଟିଜର ଆଉଟ, ଏହି ଦିନ ରିଲିଜ ହେବ ଫିଲ୍ମ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୭/୫:  ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଓ୍ବେବସିରିଜ  'କ୍ରିମିନାଲ ଜଷ୍ଟିସ' ର ୩ୟ ସିଜିନକୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଦର୍ଶକ । ସିରିଜର ୩ ସିଜିନରେ ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ ଓକିଲ ମାଧବ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ। ଏନେଇ ଫ୍ୟାନ୍ସ ସିରିଜର ୪ର୍ଥ ସିଜିନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ବେଳେ ନିର୍ମାତା 'କ୍ରିମିନାଲ ଜଷ୍ଟିସ ୪' ର ଟିଜର ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ସିରିଜ ର ରିଲିଜ ତାରିଖ ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । 

ଡିଜନି ପ୍ଲସ ହଟଷ୍ଟାର ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କ୍ରାଇମ ଡ୍ରାମା ସିରିଜ କ୍ରିମିନାଲ ଜଷ୍ଟିସର ୪ର୍ଥ ସିଜିନର ଘୋଷଣା କରିଛି। ଅଭିନେତା ପଙ୍ଗଜ ତ୍ରିପାଠୀ ପୁଣିଥରେ ମାଧବ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ . ପ୍ଲାଟଫ୍ରମ ଦ୍ବାରା ଜାରି ହୋଇଥିବା ପ୍ରଥମ ଝଲକରେ ଅଭିନେତା କଳା କୋର୍ଟ ପିନ୍ଧି କୋର୍ଟରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଟିଜରକୁ ସେୟାର କରି ଡିଜନି ହଟଷ୍ଟାର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛି ଯେ  "କୋର୍ଟ ଜାରି ରହିଛି , ଆଉ ନୂଆ ସିଜିନର ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତି, ଆସୁଛନ୍ତି ମାଧବ ମିଶ୍ର , ହଟଷ୍ଟାରର ସ୍ପେଶାଲ କ୍ରିମିନାଲ ଜଷ୍ଟିସଙ୍କ ନୂଆ ସିଜିନ ସହିତ।"

ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, 'କ୍ରିମିନାଲ ଜଷ୍ଟିସ' ର ପ୍ରଥମ ସିଜିନ୍ ୨୦୧୮ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଏହାକୁ ୨୦୦୮ରେ ରଲିଜ ହୋଇଥିବା ବ୍ରିଟିସ ଟେଲିଭିଜନ ସିରିଜରୁ ଅଣାଯାଇଥଲା ।ଏହା ପରେ ୨୦୨୦ ମସିହାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସିଜିନ  ଆସିଲା । ଏହି ସିଜିନର ନାମ ଥିଲା  " କ୍ରିମିନାଲ ଜଷ୍ଟିସ -ବିହାଇମ୍ଡ କ୍ଲୋଜ ଡୋର " ।  ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ହିଟ୍ ସିଜିନ ଥିଲା । ଏହା ପରେ, ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ତୃତୀୟ ସିଜିନ "କ୍ରିମିନାଲ: ଅଦୁରା ସଚ" ର ତୃତୀୟ ଅଧ୍ୟାୟ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଚତୁର୍ଥ ସିଜିନର  ରିଲିଜକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।


  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.