ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • T-20 ବିଶ୍ୱକପ୍ ସୁପର ୮ ରାଉଣ୍ଡ, ୨୧ ରନ୍‌ରେ କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀ ଚିତ୍ ପଟାଙ୍ଗ, ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ପ୍ରଥମ ବିଜୟ
  • ||
  • ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲା, ପ୍ରଜ୍ବଳଙ୍କ ଭାଇ ସୂରଜ ରେଭାନ୍ନାକୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି ସହରର ଡିଏନ୍‌କେ ଛକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଜଣେ ମହିଳା ମୃତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର: ବାଇକ୍‌ ସହ ପୋଲରୁ ଖସି ପଡ଼ିଲେ ୨ ଆରେହୀ, ଜଣେ ମୃତ ,ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ୨ ଦିନିଆ କେନ୍ଦୁଝର ଗସ୍ତରେ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ମା’ ତାରିଣୀଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ ପରେ ଜନସମାବେଶରେ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ପଟିଦିଅଁ ବିଜେ, ଜ୍ୱରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ଗୁପ୍ତ ଅନବସର ସେବା ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ବିକ୍ଷିପ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୫ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ
  • ||

ନିର୍ବାଚନ ହାରିବା ପରେ ପଓ୍ବନ ସିଂହ ରାଜନୈତିକ ଜୀବନକୁ ନେଇ ରଖିଲେ ମତ, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି ଯୋଜନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୧/୬ : ଭୋଜପୁରୀ ସୁପରଷ୍ଟାର ପଓ୍ବନ ସିଂହ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୨୪ରେ ବିହାରର କାରକାଟ ସିଟରୁ ନିର୍ଦଳୀୟ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିଥିଲେ । ଭୋଜପୁରୀ ଷ୍ଟାରଙ୍କ କାରଣରୁ ଏହି ସିଟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜର ରହିଥିଲା । ମାତ୍ର ପଓ୍ବନ ସିଂହଙ୍କୁ ପରାଜୟର ସ୍ବାଦ ଚାଖିବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଏନଡିଏ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଉପେନ୍ଦ୍ର କୁଶଓ୍ବାହାଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଭୋଟ ପାଇଥିଲେ । ସବୁଠାରୁ ରୋଚକ କଥା ଏହା କି ପିଏମ୍ ମୋଦୀ ଏବଂ ଅମିତ ଶାହ କୁଶଓ୍ବାହାଙ୍କ ଲାଗି ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ । ସେହିଭଳି ନିର୍ବାଚନରେ ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଥିବା ପଓ୍ବନ ସିଂହ ଏବେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଏବେ ନିଜର ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି । ସେ ଆଗାମୀ ଦିନରେ କ‘ଣ କରିବେ । 

ପଓ୍ବନ ସିଂହ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ମିଳିଥିବା ଜନତାଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଏବଂ ସମର୍ଥନକୁ ଦେଖି ଉତ୍ସାହ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାସହ ଭୋଜପୁରୀ ଷ୍ଟାର ନିଜ ରାଜନୈତିକ ଜୀବନକୁ ନେଇ ମତ ରଖିଛନ୍ତି । ପ୍ରକାଶ ଯେ ସେ ନିଜର ରାଜନୈତିକ ପାର୍ଟିର ଗଠନ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରି ଦେଇଛନ୍ତି । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବକ ପଓ୍ବନ ସିଂହଙ୍କ ପାର୍ଟିର ନାଁ ସର୍ବ ସମାଜ ପାର୍ଟି ହେବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟି ୨୦୨୫ରେ ବିହାରରେ ବିଧାନସଭାର ସବୁ ସିଟରେ ନିର୍ବାଚନ ବି ଲଢିବେ । ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ପଓ୍ବନ ସିଂହ ଏବେ ପୂରା ବିହାରରେ ଆର୍ଶୀବାଦ ଯାତ୍ରା ବି ବାହାର କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି ।

ଏହାସହ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ମିଳିଥିବା ପରାଜୟ ପରେ ବି ପଓ୍ବନ ସିଂହ ଲୋକଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହାସହ ଏହା ବି ସଙ୍କେତ ଦେଇଥିଲେ କି ସେ ଲୋକଙ୍କ ଲାଗି କାମ ଜାରି ରଖିବେ   ।  

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.