ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟର ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାସିକ ପାରିଶ୍ରମିକ ୭,୪୦୦ ରୁ ୧୫,୦୦୦ ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ସାଲାଇନ ନଦେବାରୁ ଫାର୍ମାସିଷ୍ଟଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼, ଜଣେ ଅଟକ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆଗଲପୁର ଅମିନ, ଲାଞ୍ଚ ନେବା ବେଳେ ଧରାପଡ଼ିଲେ
  • ||
  • ଦ୍ୱାରାଶୁଣି ଘାଟିରେ ଖସିଲା ପିଆଜ ବୋଝଇ ଟ୍ରକ,ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • କଟକ: ଶେଷ ହେଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା, ଏବେ ରେଜଲ୍ଟକୁ ଅପେକ୍ଷା
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶିଲେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ନବୀନ, ଓ ଶତାଧିକ ବିଜେଡି ଓ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ
  • ||
  • କଟକ-ବାରବାଟୀ ନିର୍ବାଚନୀ ଅନିୟମିତତା ମାମଲା, ମହମ୍ମଦ ମୋକିମଙ୍କ ନିର୍ବାଚନକୁ ଅସିଦ୍ଧ ଘୋଷଣା କଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁଁ ଚିଲିକାରେ ପୁଣି ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ଦୀର୍ଘ ଏକଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଦେବେ ୧୯,୬୦୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||
  • ପୁଲିସକୁ ଢେଲାମାରି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ପାକା ଗିରଫ, ଭାଇ ଫେରାର
  • ||
  • ଆଜି ସରିବ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ଭାଇରାଲ୍‌ ଓ ଲିକ୍‌ ଗୁଜବର ଘଟୁନି ଅନ୍ତ, କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ବୋର୍ଡ ଏତଲାର ଫଳ ଶୂନ୍ୟ
  • ||
  • WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଗୁଜରାଟକୁ ୨୫ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଗୁଗଲ୍‌ରେ ଏସବୁ ସର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିଲେ ସାବଧାନ ! ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ହୋଇପାରେ ଜେଲ୍...

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୫।୧୨: ଗୁଗଲ୍ ଏମିତି ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ, ଯାହା ବିନା ଆଜିକାଲି ସବୁକିଛି ଅଧୁରା । ଯେ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ଲୋକେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଗୁଗୁଲର ସହାୟତା ନେଉଛନ୍ତି । ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ । ମାତ୍ର, ଜାଣନ୍ତି କି, ଏମିତି କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗ ରହିଛି ଯାହାକୁ ସର୍ଚ୍ଚ କଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । ଏପରିକି ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜେଲ୍ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଗୁଗୁଲ୍ ହେଉଛି ବିଶ୍ୱର ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ବ୍ୟବହୃତ ସର୍ଚ୍ଚ ଇଞ୍ଜିନ୍ । ଗୁଗୁଲ୍‌ ସର୍ଚ୍ଚ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆମେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସୂଚନା ପାଇଥାଉ । କିନ୍ତୁ, ଗୁଗୁଲ୍‌ରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରିବା ବେଆଇନ୍ ଓ କ୍ଷତିକାରକ । ଏଠାରେ ଆମେ ଏପରି ୪ଟି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯାହା ଗୁଗୁଲ୍‌ରେ ସର୍ଚ୍ଚ କରିବା ବେଆଇନ୍ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ।

ବୋମା ତିଆରି କୌଶଳ: ଭାରତରେ ବୋମା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଏକ ଗୁରୁତର ଅପରାଧ । ଯଦି ଆପଣ ଗୁଗୁଲ୍‌ରେ ବୋମା ତିଆରି କରିବାର କୌଶଳ ସର୍ଚ୍ଚ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆତଙ୍କବାଦ ଅଭିଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇପାରିବ । 

ଚାଇଲ୍ଡ ପୋନୋଗ୍ରାଫି: ଚାଇଲ୍ଡ ପୋନୋଗ୍ରାଫି ବା ଶିଶୁ ଅଶ୍ଳୀଳତା ଭାରତରେ ଏକ ଗୁରୁତର ଅପରାଧ । ଯଦି ଆପଣ ଗୁଗୁଲ୍‌ରେ ଏହିପରି କିଛି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇପାରିବେ । 

ବେଆଇନ୍ ଔଷଧ: ବେଆଇନ୍ ଔଷଧ ବିକ୍ରୟ ଓ କ୍ରୟ ମଧ୍ୟ ଭାରତରେ ଏକ ଗୁରୁତର ଅପରାଧ ଭାବେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ।  ଯଦି ଆପଣ ଗୁଗୁଲ୍‌ରେ ବେଆଇନ୍ ଔଷଧ ସମ୍ପର୍କରେ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି, ତେବେ ବେଆଇନ୍ ଔଷଧ ବା ଡ୍ରଗ୍ ଅପରାଧ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ଜେଲ୍ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ । 

ହ୍ୟାକିଂ: ଭାରତରେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ହ୍ୟାକିଂ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତର ଅପରାଧ । ଯଦି ଆପଣ ଗୁଗୁଲ୍‌ରେ ହ୍ୟାକିଂ କୌଶଳ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି, ତେବେ ସାଇବର ଅପରାଦ ଅଭିଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇପାରିବ । ଏସବୁ ଜିନିଷ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କିଛି ରହିଛି ଯାହା ଗୁଗୁଲ୍‌ରେ ସର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ଆପଣ ଗୁଗୁଲ୍‌ରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କିମ୍ୱା ହତ୍ୟା କୌଶଳ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ସାହାଯ୍ୟ ଦରକାର ହୋଇପାରେ । ଏମିତିକି ଯଦି ଆପଣ ଗୁଗୁଲ୍‌ରେ ଏପରି କିଛି ଜିନିଷ ସନ୍ଧାନ କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ଆଇନଗତ କି ନୁହେଁ ତାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ନୁହଁନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେଇପାରିବେ । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.