ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ରଜରେ ଧମାକା କରିବେ ବାବୁସାନ,ଏହି ଦିନ ରିଲିଜ ହେବ 'ପାବାର'

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୬/୫:ଆଠ ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣିଥରେ ଏହି ରଜରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବେ ସିନେମାଜଗତର ଲୋକପ୍ରିୟ ଯୋଡି ଓଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ । ଦୁହେଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ 'ପାବାର'ରେ ।ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଜୁନ ୧୨ରେ ରିଲିଜ ହେବ । ତେବେ ରଜ ଅବସରରେ ଫିଲ୍ମଟି ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମଟି ଲୋକଙ୍କ ମଜାକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ ବୋଲି ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି ନିର୍ମାତା । ସେପଟେ ନିଜ ପ୍ରିୟ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ପୁଣି ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଉତ୍ସାହର ସହ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ।

ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ବାବୁସାନ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ ଏହି ସିନେମା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି । ବାବୁସାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତୃପ୍ତି ଶତପଥୀ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଯୋଜକ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଅଶୋକ ପତି । ବାବୁସାନ ଫିଲ୍ମସ ଓ ଆମର ଷ୍ଟୁଡିଓ ବ୍ୟାନରରେ ସିନେମାଟି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ବାବୁସାନ ମହାନ୍ତି ଓ ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ । କାହାଣୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଅମିତ କୁମାର ଦାସ ଓ ପ୍ରଣବ ପ୍ରସନ୍ନ ଦାସ।ସେହିପରି ଫିଲ୍ମ ରେ ଦୁଇଟି ହିତ ଗୀତ ରହିଥିବା ବେଳେ ସଂଗୀତ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯୁବ ନିର୍ଦ୍ଦେକ ଗୌରବ ଆନନ୍ଦ । ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବାବୁସାନ ଏବଂ ଏଲିନାଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ଜଣାଶୁଣା କଳାକାର ଅଭିନେତା ଚୌଧୁରୀ ବିକାଶ ଦାସ, ରବି ମିଶ୍ର ,କ୍ରୀଷ୍ଣା କର ,ଉଦିତ ଗୁରୁ କମେଡିଆନ ଗୁରୁ ଓ ଭକ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । 

ଏହି ଫିଲ୍ମ ସତ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସାଧାରଣ ଲୋକର ପାୱାର ଏବଂ ନିର୍ବାଚନୀ ସଚେତନତାକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମଟି ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଗାଁର ଜଣେ ସାଧାସିଧା ପିଲାର ପାୱାର କେମିତି ହୋଇଥାଏ ଆଉ ସେ ଚାହିଁଲେ କିଭଳି ସମସ୍ତଙ୍କର ପାୱାର ବଦଳାଇ ଦେଇପାରେ ତାହା ଏହି ସିନେମାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହାସହ ଶିକ୍ଷା କିଭଳି ମଣିଷକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଓ ପରିମାର୍ଜିତ କରେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । କମେଡି ଇମୋସନ ରୋମାନ୍ସ ର ପ୍ୟାକେଜ ସହ ଏଥିରେ ଭୋଟ ସଚେତନତା ଦିଗରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି । 


  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.