ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଟିଏମ୍‌ସି ନେତାଙ୍କ ଉପରୁ ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କଲେ ମହିଳା, କହିଲେ-ଧଳା କାଗଜରେ ନିଆଯାଇଥିଲା ଦସ୍ତଖତ

କୋଲକାତା,୯।୫: ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ସନ୍ଦେଶଖାଲି ମାମଲାରେ ଏବେ ବଡ଼ ଅପଡେଟ୍। ଟିଏମ୍‌ସି ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିବା ୩ ମହିଳାଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ  ମହିଳା  ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ରାଜନୀତି ବେଶ୍ ସରଗରମ୍ ହୋଇଛି। ଏହି ମହିଳାଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ,  ମୋତେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଇନଥିଲା।ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ମୋ’ଠାରୁ ବିଜେପିର ଲୋକ ଧଳା କାଗଜରେ ଦସ୍ତଖତ ନେଇଥିଲେ। ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ପିଏମ୍ ଆବାସ ଯୋଜନାର ଲାଭ ମିଳିବ। ଏହାପରେ ମୋତେ ପୋଲିସ ଥାନା ନେଇ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ ।

ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ଓ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କୁ କିଭଳି ମିଛ ଦୁଷ୍କର୍ମ କେସ୍‌ରେ ରୁଜୁ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କୁ ଜଣାନଥିଲା, ଧଳା କାଗଜରେ କ’ଣ ଲେଖା ହୋଇଛି। ଏବେ ଏହି ମହିଳା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ନୂଆ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର କହିବା ଅନୁସାରେ, ଟିଏମ୍‌ସି ନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଫେରାଇ ନେବା କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ଧମକ ମିଳୁଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ  ଭୟରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବାକୁ ପଡୁଛି।

ଉଳ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ଉତ୍ତର ୨୪ ପ୍ରଗଣା ଜିଲ୍ଲାର ଶାହାଜାହାଁ ଶେଖ୍ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ ଥିଲା ସେ ବହୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିଲେ। ଏପରିକି ତାଙ୍କର ଜମିକୁ ଦଖଲ କରିଥିଲେ। ଏହି ମାମଲାରେ ଟିଏମ୍‌ସିକୁ ଜୋରଦାର ଘେରିଥିଲା ବିଜେପି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଲଟିଥିଲା। ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ୨ ଜଣ ମହିଳା ୟୁଟର୍ଣ୍ଣ ନେବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି। ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ଏବଂ ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶଶି ପଞ୍ଜା କହିଛନ୍ତି, ଯେଉଁ ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ ଫେରାଇ ନେଇଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ପରିଣତି ଭୋଗିବାକୁ ବିଜେପି ଧମକ ଦେଉଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.