ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଣ୍ଡିଗୋ ବିମାନରେ ବୋମା ଆତଙ୍କ,ଏମର୍ଜେନ୍ସି ଡୋର ଦେଇ ବାହାରିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନବନ୍ଦର, ତାଜ ହୋଟେଲ ଉଡ଼ାଇବାକୁ ଧମକ, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରୁ ଆସିଥିଲା କଲ୍
  • ||
  • ଉପକୂଳରେ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର, ମଙ୍ଗଳବାର ବାଲେଶ୍ବରରେ କାର୍ତ୍ତିକ୍ ପାଣ୍ଡିଆନଙ୍କ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶନ
  • ||
  • ଆମେରିକାରେ ଘୂର୍ଣ୍ଣିଝଡ଼ ରଚିଲା ତାଣ୍ଡବ, ୨୨ ମୃତ,ଶତାଧିକ ଆହତ, ୧୦ କୋଟି ଲୋକ ପ୍ରଭାବିତ
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ବୁଧବାର ରଥ ତ୍ରୟର ଚକ-ଅଖ ଡ଼େରା ନୀତି, ଚକକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦିଏ ପନ୍ଦାରି ଚାବି
  • ||
  • କଟକ ଚାନ୍ଦବାଲି ରାସ୍ତାରେ OSRTC ବସ୍-ସ୍କୁଟି ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଆଖିବୁଜିଲେ ଜଣେ ମହିଳା
  • ||
  • ମେ’ ୩୧ ସୁଦ୍ଧା କେରଳ ଛୁଇଁବ ମୌସୁମୀ: ଦେଶରେ ଅଧିକ ବର୍ଷିବ, ଓଡ଼ିଶାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା ଆକଳନ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନର ନୂଆ ଜର୍ସିରେ ଦେଖାଗଲେ ବାବର- ଶାହୀନ, ପିସିବି ସେୟାର କଲା ଫଟୋ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୬/୫ :  ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ ୨୦୨୪ରେ ନୂଆ ଜର୍ସି ସହ ମୈଦାନରେ ଓହ୍ଲାଇବ । ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ଼ ନିକଟରେ ନୂଆ ଜର୍ସିରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛି । ପିସିବି ସୋମବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ୍ସରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛି । ଏଥି‌ରେ ବାବର ଆଜମ ଏବଂ ଶାହୀନ ଅଫରୀଦୀଙ୍କ ସମେତ ଟିମର କିଛି ଖେଳାଳୀ ନୂଆ ଜର୍ସିରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ପାକିସ୍ତାନର ନୂଆ ଜର୍ସିର ବେସ କଲର ଗ୍ରୀନ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ କିଛି ନୂଆ ଡିଜାଇନକୁ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି ।

ପ୍ରକାଶ ଯେ, ପିସିବି ଏକ୍ସରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛି । ସେଥିରେ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ର ଖେଳାଳୀ ନୂଆ ଜର୍ସିରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ବାବର ଆଜମ, ଶାହୀନ ଅଫରୀଦୀ, ମୋହମ୍ମଦ ରିଜଓ୍ବାନ, ନସୀମ ଶାହ ଏବଂ ଶାଦାବ ଖାନ ନୂଆ ଜର୍ସିରେ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ପିସିବି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ବି ସେୟାର କରିଛି । ଏହା ପିସିବିର ଆନ୍ଥେମ ସଙ୍ଗ୍ ଅଟେ । ଏଥିରେ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ର ଖେଳାଳୀ ଓ୍ବାର୍କଆଉଟ କରୁଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ପିସିବିର ଜର୍ସିକୁ ନେଇ ଫ୍ୟାନ୍ସ ରିଆକ୍ସନ ବି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ ୨୦୨୪ର ଆରମ୍ଭ ୧ଜୁନରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏଥିରେ ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ୟୁଏସଏ ସହ ଅଛି । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ୬ଜୁନରେ ଖେଳାଯିବ । ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ୯ଜୁନରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳାଯିବ । ଏହି ମ୍ୟାଚ୍ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ଆୟୋଜନ ହେବ । ପାକିସ୍ତାନର ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ କାନାଡ଼ା ସହ ଅଛି । ଏହି ମୁକାବିଲା ୧୧ଜୁନରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ । ଟିମ୍ ନିଜ ଚତୁର୍ଥ ମ୍ୟାଚ୍ ୧୬ଜୁନରେ ଖେଳିବ । ଏହି ମୁକାବିଲା ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ସହ ହେବ ।

ପ୍ରକାଶ ଯେ, ପାକିସ୍ତାନ ଟିମ୍ ଟି-୨୦ବିଶ୍ବକପ୍ ପୂର୍ବରୁ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ ଖେଳିବ । ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ୨୨ମଇରେ ଟି୨୦ ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ । ଦ୍ବିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ୨୫ମଇ ଏବଂ ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ୨୮ମଇରେ ଖେଳାଯିବ । ଏହି ସିରିଜର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ୩୦ମଇରେ ଖେଳାଯିବ । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.