ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁଁ ଚିଲିକାରେ ପୁଣି ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ଦୀର୍ଘ ଏକଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଦେବେ ୧୯,୬୦୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||
  • ପୁଲିସକୁ ଢେଲାମାରି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ପାକା ଗିରଫ, ଭାଇ ଫେରାର
  • ||
  • ଆଜି ସରିବ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ଭାଇରାଲ୍‌ ଓ ଲିକ୍‌ ଗୁଜବର ଘଟୁନି ଅନ୍ତ, କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ବୋର୍ଡ ଏତଲାର ଫଳ ଶୂନ୍ୟ
  • ||
  • WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଗୁଜରାଟକୁ ୨୫ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

କୁନି ଝିଅକୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ , କହିଲେ ନିଶ୍ଚୟ ମୁଁ ଚିଠି ଲେଖିବି...

କାଙ୍କେର : ଛତିଶଗଡ଼ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନକୁ ନଜରରେ ରଖି ଗୁରୁବାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି କାଙ୍କେରରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ। ଏଠାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ରାଲିକୁ ସମ୍ୱୋଧିତ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ପିଏମ୍‌ ମୋଦିଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଭିଡ଼ ଭିତରେ ଠିଆ ହୋଇ ଥିବା ଜଣେ ଛୋଟ ଝିଅ ଉପରେ ପଡ଼ିଥିଲା , ଯିଏ ହାତରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ଧରି ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ।  

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ଛୋଟ ଝିଅଟି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଫଟୋ ଧରି ଠିଆ ହୋଇ ଥିଲେ, ତାକୁ ସେତେବେଳେ ଦେଖି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମଞ୍ଚରେ ଥାଇ କହିଥିଲେ, ଝିଅ କେତେବେଳୁ ଠିଆ ହେଲଣି ଦେଖୁଛି, ଥକି ଯିବ। ତମେ ସୁନ୍ଦର କାମ କରି ଆଣିଛ। ତୁମକୁ ମୁଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଉଛି। ଏହି ପୁଲିସ ଯବାନଙ୍କୁ ଫଟୋଟି ଦେଇ ଦିଅ। 

ଏହାସହ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଥିଲେ ଝିଅ ଫଟୋ ପଛରେ ନିଜର ଠିକଣା ଲେଖି ଦେବ , ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ ତୁମକୁ ଚିଠି ଲେଖିବି। ଛୋଟ ଝିଅ ଉପରେ ଖୁସି ହୋଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସେଠାରେ ଝିଅଟିକୁ ଏମିତି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇ ଥିଲେ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ସେଠାରେ ଥିବା ପୁଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ଆଡ଼କୁ ଇସାରା କରି କହିଥିଲେ, ସେ ଝିଅ ଫଟୋ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛି , ତାଙ୍କ ଠାରୁ ନେଇଯାଅ , ମୋ ପାଖରେ ନିଶ୍ଚୟ ପହଞ୍ଚାଇବ। 


ଏହାସହ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଉକ୍ତ ରାଲି ମଞ୍ଚରେ କଂଗ୍ରେସ ଉପରେ ଖୁବ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ କରି ଥିଲେ ଏବଂ ଅଭିଯୋଗ କରି କହିଥିଲେ କି , ପରିବାରବାଦ, ଭାଇ ପୁତୁରାବାଦ ଓ ଦୁର୍ନୀତି ହିଁ କଂଗ୍ରେସର ରୀତିନୀତି। ସେ ଆଦିବାସୀ ବହୁଳ ବସ୍ତର ଅଞ୍ଚଳର କାଙ୍କେର ଜିଲ୍ଲାରେ ନିର୍ବାଚନୀ ରାଲିକୁ ସମ୍ୱୋଧିତ କରିଥିଲେ। ରାଜ୍ୟର କଂଗ୍ରେସ ସରକାର ଉପରେ ଦୁର୍ନୀତି କରିବାର ଅଭିଯୋଗ ଲଗେଇ ଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ କି ସେ ଦୁର୍ନୀତି ସହ ଲଗାତାର ଲଢେଇ ଜାରି ରଖିବେ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.