ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ବିଲ୍‌ ଗେଟ୍ସ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, କୃଷିଭବନ ଓ ବସ୍ତି ବୁଲିବାର ରହିଛି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ମହାମହିମ, ମା' କିଚକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସହ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦେବେ ଯୋଗ
  • ||

ଢେପଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଟ୍ରକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା: ୨ ମୃତ; ଚାଳକ ଫେରାର, ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କଲେ ଲୋକେ

ବିଶ୍ୱନାଥପୁର, ୫।୦୨: ଭବାନୀପାଟଣାରୁ ବିଶାଖାପାଟଣାକୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ୬ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତଦ ଦୁର୍ଘଟଣା । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ ବ୍ଲକ୍ ପୋଖରୀବନ୍ଧ ଗ୍ରାମର ୩୭ ବର୍ଷୀୟ ଅରୁଣ ଧଙ୍ଗଡ଼ାମାଝୀ ଏବଂ ୩୫ ବର୍ଷୀୟ ପଦ୍ମଲୋଚନ ପାତ୍ର ଦୁଇଜଣ ନର୍ଲା ଥାନା ଅଧିନସ୍ଥ ଗୋରକୋଲ ଗାଁକୁ ବାଇକ ଯୋଗେ ମିସ୍ତ୍ରୀ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଯିବା ସମୟରେ ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ ବ୍ଲକ୍ ପୋଖରୀବନ୍ଦ ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ ଅଧିନସ୍ଥ ଢେପଗୁଡ଼ା ଜଙ୍ଗଲ ନିକଟରେ ରାୟଗଡ଼ା ପଟୁ ଆସୁଥିବା ଏକ କଣ୍ଟେନର ଦ୍ରୁତଗତିରେ ଆସି ପଛପଟେ ମାଡ଼ିଯିବା ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । 

ଦୁଇଜଣକ ଉପରେ ଟ୍ରକ୍ ମାଡ଼ିଯାଇଥିବା ବେଳେ ଟ୍ରକ୍‌ଟି ମଧ୍ୟ ଓଲଟି ପଡ଼ିଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର ଥିବା ସୂଚନା । ତେବେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବିଶ୍ୱନାଥପୁର ଓ ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ ପୁଲିସ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ କରୁଥିବାବେଳେ ଭବାନୀପାଟଣା ବିଶାଖାପାଟଣାକୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ରାସ୍ତାକୁ ଲୋକେ ଅବରୋଧ କରିଥିବାରୁ ଶହଶହ ଗାଡ଼ି ଅଟକି ରହିଛି ।

 

 

 

 

 

 

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.