ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ଯୁକ୍ତ ୨ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ଆଉ ଜଣେ ଡି-ଫାର୍ମା ଛାତ୍ର ଗିରଫ

ବ୍ରହ୍ମପୁର,୧୧/୦୫: ଯୁକ୍ତଦୁଇ ଛାତ୍ରୀ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ  ପୁରୁଷୋତ୍ତମପୁର ଥାନା ଭୁତସର୍ସିଂ ଗ୍ରାମର  ଓମ୍‌କାର ଜେନା(୨୧)ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ବ୍ରହ୍ମପୁର ବୈଦ୍ୟନାଥପୁର ଥାନା ପୁଲିସ । ଓମ୍‌କାର ଡି-ଫାର୍ମା  ପଢ଼ୁଛନ୍ତି । ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ସୋହଳା ଥାନା ଲୁହୁରାଛାଟି  ଅଞ୍ଚଳରୁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ଆଇଆଇସି  ସୂଚିତ୍ରା ପରିଡ଼ା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ପୂର୍ବରୁ ଏହି  ମାମଲାରେ ରୁତୁନ ଦାଶ(୨୨), ଆକାଶ ନାୟକ  (୨୬), ଜୁମନ ଗୌଡ଼ (୧୯), ଫାର୍ମାସୀ ଛାତ୍ର ରୁଦ୍ର  ଜେନା (୨୧) ଓ ବିସିଏ ଛାତ୍ର ଅଭିଳାଶ ପୋଲାଇ(୨୧)  ଗିରଫ ହୋଇ ଜେଲ୍‌ରେ ଅଛନ୍ତି । ଓମ୍‌କାରଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ ପରେ ଜେଲ୍‌ ପଠାଯାଇଛି । 

ପୁଲିସ ସୂଚନା ପ୍ରକାରେ, ଗତ ୩ ତାରିଖ  ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଜନୈକା ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ଛାତ୍ରୀ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ ଜଣେ  ଝିଅ ସାଙ୍ଗକୁ ଭେଟିବା ପରେ ହିଲପାଟଣାରେ ବାପାଙ୍କୁ  ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ  ରୁତୁନ ସହ ଦେଖା ହୋଇଥିଲା । ନାବାଳିକା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ  ରୁତୁନ୍‌ ନୂଆବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରେ ଥିବା ବ୍ୟାଚେଲର  ରୁମ୍‌କୁ ନେଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ମୃଦୁପାନୀୟରେ ନିଶା ଦେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ବଳାତ୍କାର  କରିଥିଲେ । ରାତି ୧୦ଟାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ  ବିଜିପୁର ଛକରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ । ନାବାଳିକା  ଛାତ୍ରୀ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଘରେ କହିଥିଲେ ।  ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଥାନାକୁ ଆସି ପୀଡ଼ିତା  ୫ତାରିଖରେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ ।

  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.