ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଆରସିବି ବିପକ୍ଷରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଟିମ୍‌ର ନେତୃତ୍ବ ନେବେ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ

Image Courtesy: cnbctv18

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ (ଆରସିବି) ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ନେତୃତ୍ବ ନେବେ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ । ତୃତୀୟ ଥର ସ୍ଲୋ ଓଭର ରେଟ୍‌ ଲାଗି ରିଷଭ ପନ୍ତଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ଆଉଟ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ବ ତୁଲାଇବେ । ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦିଲ୍ଲୀର ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିବେ ଅକ୍ଷର ପଟେଲ । ଏନେଇ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍‌ ରିକି ପଣ୍ଟିଂ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।  

ମେ ୧୨ (ରବିବାର) ରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଓ ରୟାଲ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର୍ସ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ ହେବ। ଏଥିରେ ଅକ୍ଷର କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ରହିବେ । ଏନେଇ ଶନିବାର ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀକୁ ସୂଚନା ଦେଇ ରିକି ପଣ୍ଟିଂ କହିଛନ୍ତି ‘ଅକ୍ଷର ଆସନ୍ତାକାଲି ପାଇଁ ଆମର କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ହେବେ । ଗତ କିଛି ସଂସ୍କରଣରେ ସେ ଦଳର ଉପଅଧିନାୟକ ରହିଆସିଥିଲେ। ସେ ଜଣେ ଦକ୍ଷ ଖେଳାଳି। ସେ ଖେଳକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝନ୍ତି । ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ଦାୟିତ୍ବ ନେବାକୁ ଖୁବ୍ ଆଗ୍ରହୀ ।’ 

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ,  ପନ୍ତଙ୍କୁ ବ୍ୟାନ କରାଯାଇପାରେ ବୋଲି ଆମେ ଆଶଙ୍କା କରିଥିଲୁ । ଅକ୍ଷରଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ବ ଦେବା ଉପରେ ପନ୍ତ ମଧ୍ୟ ସହମତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଟିମ୍‌ ନିଜର ବୋଲରଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବୈଠକ କରିଥିବା ବେଳେ  ସବୁ ଯୋଜନା ମୁତାବକ ହେବ ବୋଲି ପଣ୍ଟିଂ କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆସନ୍ତାକାଲିର ମ୍ୟାଚ୍‌ ଦଳ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ। ପନ୍ତ ନଥିଲେ ବି ଟିମ୍‌କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆସନ୍ତାକାଲିର ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିବାକୁ ଉଭୟ ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଦିଲ୍ଲୀ ଜିତିଲେ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଦଳକୁ ଫାଇଦା ହେବା ସହ ଟପ୍‌-୪କୁ ଯାଇପାରେ । ହେଲେ ପନ୍ତଙ୍କ ବିନା ଅକ୍ଷର ପଟେଲଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଲଢ଼େଇ କରିବ ।

  • BCCI
  • IPL 2024
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.