ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୁଧବାର ଅରୁଣ ଗୋଭିଲ, ଗୁରୁବାର ପୁଣି ଓଡିଶା ଆସିବେ ଜେ.ପି ନଡ୍ଡା
  • ||
  • ପ୍ରଯୋଜକ ବିଜୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତ୍ୟାଗ କଲେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ଡ୍ୟୁଟି ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଜଣେ ଆହତ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୨୦ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ଶ୍ରୀନୃସିଂହ ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶୀ ତିଥିରେ ଗୁଜ ଅନୁକୂଳ, ଖୋଳା ହେବ ଯନ୍ତା ଗାଡ଼
  • ||
  • ସ୍ୱାତୀ ମାଲିୱାଲଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାମଲା: ସିଏମ୍‌ ହାଉସ୍‌ରେ ବିଭବଙ୍କୁ ନେଇ ସିନ୍‌ ରିକ୍ରିଏଟ୍‌
  • ||
  • ମଦ ନୀତି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା: କେଜ୍‌ରିୱାଲଙ୍କୁ ପୁଣି ୧୪ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାକୁ ଇଡିର ଆବେଦନ
  • ||
  • IPL ପ୍ରଥମ କ୍ୱାଲିଫାୟର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ କୋଲକାତା- ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ରନ୍‌ ବର୍ଷା କରିବେ ବ୍ୟାଟିଂ ପାୱାର ହାଉସ୍‌
  • ||
  • ବାତ୍ୟା ହେବନି..ଅବପାତ ହୋଇ ମିଆଁମାର ଯିବ: ଜିଏଫଏସ୍
  • ||

ବିଜେପି ଶିବିରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜୋରଦାର୍: ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୬ରେ କୋଲକାତାରେ ମୋଦିଙ୍କ ରୋଡ୍‌ ଶୋ’

କୋଲକାତା,୧୩/୦୪: ୧୯ ଏପ୍ରିଲରେ ପ୍ରଥମ ଦଫାର ଭୋଟ ଉତ୍ତରବଙ୍ଗର କୋଚ୍‌ବିହାର, ଜଲପାଇଗୁଡି ଏବଂ ଆଲିପୁରଦୂଆରରେ ହେବ । ଏହାର ତିନି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଉତ୍ତରବଙ୍ଗରେ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ଯଦି ସବୁକିଛି  ଠିକ୍‌ ରହିବ, ତେବେ ମୋଦି ଏପ୍ରିଲ ୧୬ରେ ଉତ୍ତରବଙ୍ଗରେ ଦୁଇଟି ସାଧାରଣ ସଭା କରିପାରନ୍ତି । 

ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ପୂର୍ବରୁ କୋଲକାତାରେ ମୋଦି-ଶାହାଙ୍କ ସହ ମିଳିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ  କରିବାକୁ ଗେରୁଆ ଶିବିରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି । ଯଦି ସବୁ ଠିକ୍‌  ହୁଏ ତେବେ ମୋଦି ଏପ୍ରିଲ ୧୬ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ରାୟଗଞ୍ଜ ଏବଂ  ବାଲୁରଘାଟ ଲୋକସଭା କେନ୍ଦ୍ରରେ ସଭା କରିବେ । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ  ବାଲୁରଘାଟ ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ଥିବା ମଇଦାନରେ ରାଜ୍ୟ  ସଭାପତି ସୁକାନ୍ତ ମଜୁମଦାରଙ୍କ ତରଫରୁ ଏକ ସଭା କରିବାକୁ  ଆସିବେ । ସେହି ଦିନ ମୋଦି ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରି  ରାୟଗଞ୍ଜରେ ଏକ ରାଲି କରିବେ । 

ବିଜେପି ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ  ଶନିବାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନର  ପ୍ରଚାର କରିବା ପାଇଁ ବଙ୍ଗଳାରେ ୧୫ଟି ସଭା କରିବେ ।  କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ ମଧ୍ୟ ଅତି କମ୍‌ରେ ୧୨ଟି ସଭା  କରିବେ । ଉତ୍ତରବଙ୍ଗରୁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବାରୁ ଏହି ସଭା ଉତ୍ତରବଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । 

ବଙ୍ଗଳାର ଅଧାରୁ ଅଧିକ ଆସନରେ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ନେଇ ବିଜେପି  ଭିତରେ ତୀବ୍ର କ୍ରୋଧ ରହିଛି । ଅଧିକାଂଶ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଗେରୁଆ  ଶିବିରର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ରହିଛି । ତେଣୁ ବଙ୍ଗ-ବିଜେପିର ନେତୃତ୍ୱ  ମୋଦି-ଶାହଙ୍କୁ ଆଣି ପଦ୍ମ ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି । ସେ  ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଦକ୍ଷିଣବଙ୍ଗର ବର୍ଦ୍ଧମାନ-ଦୁର୍ଗାପୁର, ଆସାନସୋଲ,  ବୀରଭୂମ, ହାୱଡା, ହୁଗୁଳି, ପୁରୁଲିଆ, ବାଙ୍କୁଡା, ମେଦିନୀପୁର,  କାଁଥିରେ ସଭା କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ଦକ୍ଷିଣ ୨୪ ପ୍ରଗଣାରେ  ମୋଦି ଏକ ସଭା କରିପାରନ୍ତି । ଅମିତ ଶାହା ଦାର୍ଜିଲିଂ, ମୁର୍ସିଦାବାଦ,  କୃଷ୍ଣନଗର, ରାଣାଘାଟ, ବର୍ଦ୍ଧମାନ ପୂର୍ବ, ବାଲପୁର, ବନଗାଁ, ତାମୁଲକ,  ଘାଟାଲ, ଦମ୍‌ଦମ୍‌, ବସୀରହାଟ, ବାରାସାତ ଏବଂ କୋଲକାତାରେ  ସାଧାରଣ ସଭା କରିବେ ।  

ଅନ୍ୟପଟେ, ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମତଦାନ ଋତୁର ଶେଷ ଦିନ  କୋଲକାତାରେ ମୋଦି ଏବଂ ଅମିତ ଶାହଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ  ହୋଇପାରେ । ଉତ୍ତର କୋଲକାତା ଏବଂ ଦମ୍‌ଦମ୍‌ ଲୋକସଭା  ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀକୁ ନେଇ ଶ୍ୟାମବଜାରରୁ ସିନ୍ଥୀ ମୋଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ଏକ ରୋଡ୍‌ ସୋ ଆୟୋଜନ କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ତେବେ  ସେହି ରୋଡ ସୋରକୁ ନେଇ ଜଟିଳତା ଦେଖାଦେଇଛି । ଦଳର ଏକ  ବିଭାଗ ଚାହୁଁଛି ଏହି ରୋଡ୍‌ ସୋ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍‌ ଆଭେନ୍ୟୁରେ ହେଉ ।  

ପୁନର୍ବାର ଗତ ଲୋକସଭା ଓ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଏଣ୍ଟୋଲି  ଏବଂ ବେଲେଘାଟା କେନ୍ଦ୍ରରେ ବିଜେପିର ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ଫଳାଫଳ  ହୋଇଥିଲା । ସେହି ଦିନ କେନ୍ଦ୍ର କୋଲକାତାର ହାଜରାରେ କେନ୍ଦ୍ର  ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ଏକ ସଭା କରିପାରନ୍ତି । ଏହି ସଭା ଦକ୍ଷିଣ  କୋଲକାତା ଏବଂ ଯାଦବପୁର ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ପାଇଁ  ହେବ । ଜୁନ୍‌ ୧ରେ ଦୁଇଟି କୋଲକାତା, ଦମ୍‌ଦମ୍‌, ଯାଦବପୁର  ସମେତ ୯ଟି ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ମତଦାନ ରହିଛି । ପ୍ରଚାର  ମେ’ ୩୦ ରେ ଶେଷ ହେବ । ଅଭିଯାନ ଶେଷ ହେବା ପରେ ସେହି  ଦିନ କୋଲକାତାରେ ମୋଦି-ଶାହଙ୍କ ଯୋଡ଼ିକୁ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ  ହୋଇପାରେ ବୋଲି ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • General Election 2024
  • lok sabha election 2024
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.