ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯାନ୍ତ୍ରିକ ତ୍ରୁଟି ଯୋଗୁଁ ଚିଲିକାରେ ପୁଣି ଫସିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଡଙ୍ଗା, ଦୀର୍ଘ ଏକଘଣ୍ଟା ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ ୩୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଦେବେ ୧୯,୬୦୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||
  • ପୁଲିସକୁ ଢେଲାମାରି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ପାକା ଗିରଫ, ଭାଇ ଫେରାର
  • ||
  • ଆଜି ସରିବ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ଭାଇରାଲ୍‌ ଓ ଲିକ୍‌ ଗୁଜବର ଘଟୁନି ଅନ୍ତ, କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ବୋର୍ଡ ଏତଲାର ଫଳ ଶୂନ୍ୟ
  • ||
  • WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଗୁଜରାଟକୁ ୨୫ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ସ୍କୁଲରେ ପିଲାଙ୍କ ଠାରୁ ଏହି କଥା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ! ତୁରନ୍ତ ପୁଲିସରେ କଲେ ଅଭିଯୋଗ

ଗୋରଖପୁର : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଗୋରଖପୁରରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଜଣେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉ ଥିବାର ସେ ପିଲାଙ୍କ ଠାରୁ ଶୁଣିବା ପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ସ୍କୁଲରେ ଯେବେ ସେ ପହଞ୍ଚିଲେ, ପିଲାମାନେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସି କେହି ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଏଡିଟ୍‌ କରି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ଖରାପ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ କରୁଥିବା କହିଥିଲେ। ଚିନ୍ତିତ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ପୁଲିସରେ ଯାଇ ଅଭିଯୋଗ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ। ପୁଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉକ୍ତ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି। 

ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କର ଏହି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ ସାଇବର ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇଛି। ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ, ଗୋରଖପୁରର ଯେଉଁ କନଭେଣ୍ଟ ସ୍କୁଲରେ ପଢାଉଛନ୍ତି, ସେଠାରେ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଏସଏସପିକୁ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ପତ୍ରରେ ପୀଡ଼ିତା ଲେଖି ଥିଲେ, ଗୁରୁବାର ସକାଳେ ସ୍କୁଲରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପିଲାମାନେ କହିଥିଲେ, ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଏଡିଟ୍‌ କରି ବିଦ୍ୟାଳୟର ନାଁରୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ ଆଇଡି କରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ କରି କେହି ପଠାଉଛି। ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଫଟୋ ଓ ଭିଡ଼ିଓ ଲାଗିଥିବା ଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିକ୍ୱେଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ପଠାଇଛି। 

ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପତ୍ତିଜନକ ଶବ୍ଦର ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି। ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଖୁବ୍‌ ଚିନ୍ତାରେ ପଡ଼ି ଯାଇଛନ୍ତି। ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନହେବାରୁ ସେ ପରିଜନଙ୍କ ସହ ଏସଏସପଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଏସଏସପିର ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଶୁକ୍ରବାର ଶାହପୁର ପୁଲିସ କେସ୍‌ ରୁଜୁ କରି ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.