ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୪: ସେଣ୍ଟ୍‌ଭିନ୍‌ସେଣ୍ଟରେ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହେବେ ବାଂଲାଦେଶ- ନେଦରଲାଣ୍ଡ୍‌ସ
  • ||
  • ଜୁନ୍ ୧୮ରେ ବାରାଣସୀ ଯିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, ତୃତୀୟ ପାଳିରେ ହେବ ପ୍ରଥମ ଗସ୍ତ
  • ||
  • ଅରୁଣାଚଳର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେବେ ପେମା ଖାଣ୍ଡୁ, ସମାରୋହରେ ସାମିଲ୍ ହେବେ ଜେପି ନଡ୍ଡା, ଅମିତ ଶାହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପଦରୁ ସପା ମୁଖ୍ୟ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ଇସ୍ତଫା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଖୋଲିଲା ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୪ ଦ୍ବାର, ମଙ୍ଗଳ ଆଳତି ଦର୍ଶନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମୋହନ ଚରଣ ମାଝୀ
  • ||

ନମ୍ୱର ପଛରେ ଦୌଡ଼ିବା ଖୁବ୍ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦାୟକ : ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ

ମୁମ୍ୱାଇ : ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦ ଭାକ୍ସିନ ୱାର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଏହାର ଟ୍ରେଲର ଆସି ସାରିଛି ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ୨୮ ସେପ୍ଟେମ୍ୱରରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏହି ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମ ସହ ଜଡ଼ିତ ଅନେକ ଖବର ଆସୁଛି। ବିବେକଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ଦ କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲ୍ସ ରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍‌ ତର୍କବିତର୍କ ହୋଇ ଥିଲା। ପୁଣି ଥରେ ସେ ସେନ୍ସିଟିଭ୍‌ ଟପିକ୍ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ବିବେକଙ୍କର କହିବା ହେଲା କି ଏହା ଭାରତର ପ୍ରଥମ ବାୟୋ ସାଇନ୍ସ ଫିଲ୍ମ। ବଲିଉଡ ଏମିତି ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରେନାହିଁ, କାରଣ ସେମାନେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମୁର୍ଖ ଭାବୁଛନ୍ତି। ଏହାସହ କହିଛନ୍ତି , ତାଙ୍କୁ ବକ୍ସ ଅଫିସ ସହ କୌଣସି ଫରକ ପଡ଼େନାହିଁ। ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ବିବେକ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଟାଇମ୍ସ ସହ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। 

ଫିଲ୍ମରେ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କ ବାସ୍ତବ ନାଁ ରହିଛି-

ବିବେକଙ୍କୁ ଯେବେ ପଚରା ଗଲା କି, ଟ୍ରେଲରରେ ଦାବି କରାଯାଇଛି କି ଫିଲ୍ମ ଭାରତର ପ୍ରଥମ ବାୟୋ ସାଇନ୍ସ ଫିଲ୍ମ, ଏହା କଣ ପ୍ରକୃତରେ ବାସ୍ତବରେ ରହିଛି ?  ଏହା ଉପରେ ବିବେକ କୁହନ୍ତି , ହଁ ଆମେ ସାଇନ୍ସ ଫିଲ୍ମ କରୁନାହୁଁ। ମୋର ବିଶ୍ୱାସ କି ଆମର ପ୍ରଥମ ସତ ସାଇନ୍ସ ଫିଲ୍ମ ରକେଟ ଥିଲା , କିନ୍ତୁ ତାହା ଆଷ୍ଟ୍ରୋନମୀରେ ଥିଲା । ଭାକ୍ସିନ ୱାର ବାୟୋ ସାଇନ୍ସ ଉପରେ ପର୍ଯ୍ୟବେଶିତ। ଏହା ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ବାସ୍ତବ ସାଇନ୍ସ ଫିଲ୍ମ , କାରଣ ପୂରା ଫିଲ୍ମ ଲ୍ୟାବ୍‌ ଭିତରେ ହିଁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଫିଲ୍ମର ପ୍ରତି ଚରିତ୍ର ଜଣେ ଜଣେ ବୈଜ୍ଞାନିକ । ଆଉ ସବୁ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାଁ ରହିଛି। 

ବିବେକ ଅଗ୍ନିହୋତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି କି ସେ ବକ୍ସ ଅଫିସ ଚକ୍କରରେ ପଡ଼ନ୍ତି ନାହିଁ। କହିଲେ ,ଯେବେ ଦ କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲ୍ସ ଟଙ୍କା କମାଇଲା ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଲାଗିଲା କି ଏହା ଖୁବ୍‌ ଅଧିକ ଓ ଅତୁଳନୀୟ। ଏହାପରେ ପଠାନ ଆସିଲା , ଯିଏକି ଏହି ନମ୍ୱରକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିଗଲା। ଏହାପରେ ଗଦର-୨  ଆସିଲା। ପୁଣି ଆସିଲା ଯବାନ। ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ଯେଉଁ ଲୋକ ନମ୍ୱର ପଛରେ ଦୌଡ଼ନ୍ତି ତାଙ୍କର ଜୀବନ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଦାୟକ। ଯଦି ଜଣେ ଝିଅ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅନୁପ୍ରାଣୀତ ହୋଇ ଭାୟରୋଲଜିଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ ତ ମୁଁ ଭାବିବି କି ଫିଲ୍ମ ସଫଳ ହୋଇଗଲା। 

  • Entertainment News
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.