ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ, ଧାନ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୩୧ ଶହ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ୨୬ରେ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ: ଅଷ୍ଟ୍ରେର୍ଲିଜ ପୋଲରୁ ଆରମ୍ଭ, ଆଇଫିଲ୍‌ ଟାୱାରରେ ଶେଷ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍, ୨୦୨୪-୨୫ ପାଇଁ ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍ ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା ଉପସ୍ଥାପନ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୭ରେ ଲଘୁଚାପ, ୨୯ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଆଜି ତିନି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି
  • ||

‘ଯବାନ’ ଦେଖି ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା , ଟ୍ୱିଟ୍ କରି କହିଲେ – ଶାହରୁଖଙ୍କ ପାଖରେ ଦେବାକୁ ଏବେବି ...

ମୁମ୍ୱାଇ – ବଲିଉଡ କିଙ୍ଗ୍‌ ଖାନ ଶାହରୁଖଙ୍କର ଯବାନ ୭ ସେପ୍ଟେମ୍ୱରରେ ସାରା ଦେଶର ସିନେମା ହଲ୍‌ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ସହ ହିଁ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଯେଉଁ ଧମାକା କରିଛି , ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମର ରେକର୍ଡକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେଇଛି। ଏଟଲିଙ୍କର ଫିଲ୍ମ ଯବାନର ଚର୍ଚ୍ଚା ଆଜି ସାରା ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶ ଯାଏ ହେଉଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ , ଏହାର ଆକ୍ସନ ସିକ୍ୱେନ୍ସି ଓ ଡାଏଲଗ୍‌ର ଖୁବ୍‌ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ଏବେ ଶାହରୁଖଙ୍କର ଫିଲ୍ମର ଚର୍ଚ୍ଚା ପାକିସ୍ତାନ ଯାଏ ହେଉଛି। ଯବାନର ସଫଳତା ମଧ୍ୟରେ ଏବେ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖଙ୍କର ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଟ୍ୱିଟ ସମସ୍ତଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିଛି। 


ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ତଥା ସିଙ୍ଗର ଅଲୀ ଜଫର ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କର ଯବାନ ଦେଖିବା ପରେ ନିଜର ରିଆକ୍ସନ ଦେଇ ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଅଲୀ ଜଫର ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ଅଲୀ ନିଜର ଅଫିସିଆଲି ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଯବାନକୁ ନେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି , ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏହାକି ଦୁନିଆ ଏବେସୁଦ୍ଧା ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେତେ ଦେଖିଛି , ଶାହରୁଖଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଭାବେ ଦେବାକୁ ବହୁତ କିଛି ଅଛି। ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ପାଖାପାଖି (ହିମପର୍ବତ) ଆଇସବର୍ଗର ଏକ ଅଂଶ ସହ ସମାନ। ଏହା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ ଡିଫାଇନ କରେନାହିଁ କି ଶାହରୁଖ ଖାନ କଣ , ଏହା ତାଙ୍କର ଇଣ୍ଟେଲେକ୍ଟ ଓ ଏକ୍ସପିରିୟନ୍ସ ହିଁ କହିଥାଏ। ଅଲୀଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ପ୍ରଶଂସକ କମେଣ୍ଟ କରି ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି।

'ଯବାନ' ଦେଖିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଲୋକେ କଲେ ହଙ୍ଗାମା , ଇଣ୍ଟରଭାଲ ହେବା କ୍ଷଣି ମାଗିଲେ ରିଫଣ୍ଡ !

Sacnilkର  ଅର୍ଲି ଏଷ୍ଟିମେଟ୍‌ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ , ଫିଲ୍ମ ୮ମ ଦିନ ୧୯ କୋଟିର କଲେକ୍ସନ କରିପାରେ। ଏହି ତଥ୍ୟ ଅନୁସାରେ ଯବାନର ମୋଟ ଆୟ ପାଖାପାଖି ୩୮୭.୭୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ହୋଇଯିବ।  

  • jawan
  • Shah Rukh Khan
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.