ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରଥଯାତ୍ରା ଏଂବ ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାକୁ ନେଇ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ବୈଠକ ବସିବ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମୋହନ ମାଝୀଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ବସିବ
  • ||
  • ପଙ୍କରେ ଫସିଲେ ୩ ଦନ୍ତା ହାତୀ, ଖାଦ୍ୟ ଅନ୍ବେଷଣରେ ଆସି ଅଟକି ରହିଛନ୍ତି
  • ||
  • ମୋହନା: ଶଳାକୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲା ଭିଣୋଇ
  • ||
  • ଜମି ବିବାଦକୁ ନେଇ ମାଆ ଓ ଝିଅଙ୍କୁ ଛୁରା ମାଡ଼ ଘଟଣା, ଜେଲ ଗଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୂରଜ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ରେଳବାଇ ରଚିଲା ଇତିହାସ, 'ଲିମକା ବୁକ୍ ଅଫ୍ ରେକର୍ଡସ'ରେ ପାଇଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଫେରିଲେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡି ହାତୀପଲ, ୨୦ରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଗାଁରେ ଭୟର ବାତାବରଣ
  • ||
  • ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ଦୁଇ ବଖରା ଘର, ନିଆଁରେ ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜି ଶେଷ ରଜ ଉତ୍ସବ: ସବୁଠି ପିଠା, ମିଠା, ପାନର ଆସର
  • ||
  • ଆଜି ପିତୃ ଦିବସ: ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟିଏ, ବାପା ବିଶ୍ବାସର ବରଗଛ, ଭରଷାର ଭବିଷ୍ୟତ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ନାକେଦମ୍ କରୁଛି ତାତି, କାଲିଠୁ ମିଳିବ ଆଶ୍ୱସ୍ତି: ୨୪ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ମୌସୁମୀ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

INDIA ବ୍ଲକ୍‌ର ସରକାର ଗଠନ ହେଲେ ଇଡି , ସିବିଆଇ ଓ ଇନକମ୍‌ ଟ୍ୟାକ୍ସର ଅଫିସର ଯିବେ ଜେଲ୍‌ : ଆପ୍‌ ନେତା ଆତିଶୀଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ଦେଶରେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୨୪ କୁ ନେଇ ସରଗରମ ବାତାବରଣ । ଏହି ମଧ୍ୟରେ INDIA bloc ରେ ସାମିଲ ଆମ୍‌ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ନେତା ବଡ଼ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି। ଆପ୍‌ ନେତା ତଥା ଦିଲ୍ଲୀ ସରକାରଙ୍କର ମନ୍ତ୍ରୀ ଆତିଶୀ କହିଛନ୍ତି କି  ୪ ଜୁନକୁ ଇଣ୍ଡିଆ ଗଠବନ୍ଧନର ସରକାର ହେବା ପରେ ବଡ଼ ବଡ଼ ଘୋଟାଲାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ ଏବଂ ଇଡି , ସିବିଆଇର ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜେଲ୍‌ ପଠାଇ ଦିଆଯିବ। 

ଆତିଶୀ ଏକ ପ୍ରେସ୍‌ କନଫରେନ୍ସରେ କହିଛନ୍ତି , ଦେଶର ଜନତା  ମନକୁ ଦୃଢ କରି ନେଇଛନ୍ତି। ଦେଶର ଜନତା ନିଜର ଭୋଟ୍‌ ମାଧ୍ୟମରେ ହିଁ ଦେବେ ଉତ୍ତର। ସେମାନେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିକୁ ବାହାର କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ (ବିଜେପି) ୪ଜୁନ୍‌ ଯାଏ ଯେତେ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର ରଚିବାର ଅଛି ରଚି ନିଅ। କାରଣ ୪ ଜୁନ ପରେ ଏହି ଦେଶର ସବୁଠୁ ବଡ଼ ଘୋଟାଲାର ଯାଞ୍ଚ ହେବ। ୪ ଜୁନ ପରେ ଯେବେ ଇଣ୍ଡିଆ ଗଠବନ୍ଧନର ସରକାର ଗଠନ ହେବ ତ ହଜାର ହଜାର କୋଟି ଟଙ୍କାର  ଇଲେକ୍ଟୋରାଲ ବଣ୍ଡ ଘୋଟାଲର ଯାଞ୍ଚ ହେବ। ଯେଉଁଥିରେ କେବଳ ବିଜେପିର ନେତା ଜେଲ୍‌  ଯିବେନି , ବରଂ ଇଡିର ଅଫିସର , ସିବିଆଇର ଅଫିସର ଓ ଇନକମ୍‌ ଟ୍ୟାକ୍ସ ବିଭାଗର ଅଫିସର ଜେଲ୍‌ ଯିବେ , କାରଣ ସେ ବି ଏହି ଘୋଟାଲାରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟରେ ଆଜି ମଦ ଦୁ୍ର୍ନୀତିର ଅଭିଯୁକ୍ତ ତଥା ଆପ୍ ନେତା ମନୀଷ ସିସୋସଦିଆଙ୍କୁ ଇଡି ଓ ସିବିଆଇ ଉଭୟ କେସ୍‌ରେ ତାଙ୍କର ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ଖାରଜ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। କୋର୍ଟଙ୍କ ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିର କିଛି ସମୟରେ ପରେ ଆତିଶୀ ଏକ ସାମ୍ୱାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀକୁ ସମ୍ୱୋଧିତ କରିଥିଲେ। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.