ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ନାମାନଙ୍କପତ୍ର ଦାଖଲ ଆରମ୍ଭ ହେବାରୁ ବ୍ଲକ ପ୍ରଶାସନର ତତ୍ପରତା

ଚନ୍ଦାହାଣ୍ଡି,୧୮/୪ : ରାଜ୍ୟର ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ବିଧାୟକ ଏବଂ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହିକ୍ରମରେ ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ସାଂସଦ କ୍ଷେତ୍ର ୧୨ ଏବଂ ଝରିଗାଁ ୧୭ବିଧାନସଭାର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ନାମଙ୍କନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭକୁ ନେଇ ଚନ୍ଦାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ପ୍ରଶାସନ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି l ଚନ୍ଦାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ବିଡିଓ ତଥା ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀ ରାମକୃଷ୍ଣ ନାୟକ ଗୁରୁବାର ବ୍ଲକର ଆଇସିଡିଏସ ତହସିଲ ବିଭାଗ ଏବଂ ବ୍ଲକର ସମସ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ପିଇଓମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବୈଠକର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ l 

ନିର୍ବାଚନରେ କୌଣସି ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଦେଖା ନ ଯିବା ସହ ନିର୍ବାଚନ ଯେପରି ବୈଧତାର ସହ ସଂସଦୀୟ ଏବଂ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ଚାଲିବ । ସେହିପରି ସହ କୌଣସି ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଦ୍ୱାରା ଭୋଟରଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇ ଭୋଟ ହାତେଇବା ପାଇଁ ଯେପରି କୌଣସି ଅର୍ଥ କରବାର ନ ହୁଏ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରତି ପଂଚାୟତ, ବ୍ଲକ ସଦର ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟଳୟ ଏବଂ ଆଇସିଡିଏସ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ନୋଟିସ ଛାପିବା ସହ ଯେପରି ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନତା କରାଯିବ    ଏଥିପାଇଁ ଫ୍ଲାଇଂ ସ୍ୱାର୍ଡ ଗଠନ କରାଯିବ l  

ଛତିଶଗଡ଼ ସୀମାନ୍ତ କୋଇଲିମୁଣ୍ଡା, ମାଲଗାଁ ଏବଂ ତେଲାତାଣ୍ଡି ରାସ୍ତାରେ ଗେଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇ ଗାଡ଼ି ମୋଟର ଯାଞ୍ଚ କଡ଼ାକଡ଼ି କରାଯିବା ସହ ସିଆରପିଏଫ ଏବଂ ଆଇଆରବି ପୋଲିସ ମୁତୟନ କରାଯିବା ସହ ସେଠାରେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଲଗାଯିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଛି l ଚନ୍ଦାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକରେ ୬୭ଟି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବୁଥ ରହି ଥିବାବେଳେ ୧୩ଟି ଅତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବୁଥ ରହିଛି l ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବୁଥକୁ ଆଇଆରବି ପୋଲିସ ଜଗିଥିବାବେଳେ ଅତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବୁଥକୁ ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ସିଆରପିଏଫ ପୋଲିସ ଜଗିବେ ବୋଲି ବିଡିଓ ରାମକୃଷ୍ଣ ନାୟକ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି l

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.