ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଆଜି ପିତୃ ଦିବସ: ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟିଏ, ବାପା ବିଶ୍ବାସର ବରଗଛ, ଭରଷାର ଭବିଷ୍ୟତ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ନାକେଦମ୍ କରୁଛି ତାତି, କାଲିଠୁ ମିଳିବ ଆଶ୍ୱସ୍ତି: ୨୪ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ମୌସୁମୀ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ପୋର୍ଶ କାର ଦୁର୍ଘଟଣା ମାମଲାରେ ବଡ଼ ଆକ୍ସନ , ୨ ପୁଲିସକର୍ମୀ ନିଲମ୍ୱିତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ପୋର୍ଶ କାର ଦୁର୍ଘଟଣା ମାମଲାରେ ଶୁକ୍ରବାର ବଡ଼ ଆକ୍ସନ ନିଆ ଯାଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକକୁ ଯେଉଁ ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନିଆଯାଇ ଥିଲା, ସେଠାର ଦୁଇ ପୁଲିସକର୍ମୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ୱିତ କରି ଦିଆ ଯାଇଛି। ରିପୋର୍ଟ ମୁତାବିକ , ପ୍ରୋଟୋକଲର ପାଳନ କରାଯାଇ ନଥିବାକୁ ଏହା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯାଇଛି। କୁହାଯାଉଛି କି, ଏହି ଦୁଇଜଣ ସେହି ପୁଲିସ କର୍ମୀ , ଯିଏ ଘଟଣାର ତୁରନ୍ତ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ। ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଯାଞ୍ଚରୁ ଜଣାପଡ଼ିଛି କି ସେମାନେ ମାମଲାର ସୂଚନା ନିଜର ସିନିୟରଙ୍କୁ ଦେଇ ନଥିଲେ। ଏହାସହ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ରୁମ୍‌କୁ ବି ଏହାର ସୂଚନା ପହଞ୍ଚା ଯାଇନଥିଲା। 

ପୁନେ ପୋର୍ଶ କାର୍ ଦୁର୍ଘଟଣା : ନାବାଳକ ଅଭିଯୁକ୍ତର ମାଆ କହିଲେ ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓର ସତ

ଏହି ମଧ୍ୟରେ ପୁନେର ଅଦାଲତ ପୋର୍ଶ ଦୁର୍ଘଟଣା ମାମଲାରେ ୧୭ ବର୍ଷିୟ ଅଭିଯୁକ୍ତର ପିତା ବିଶାଳ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ସମେତ ୬ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ, ୭ଜୁନ୍‌ ଯାଏ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି। କଲ୍ୟାଣୀ ନଗରରେ ରବିବାର ସକାଳେ ପୋର୍ଶ କାର ଚଲାଉ ଥିବା ନାବାଳକ ଚାଳକ, ବାଇକ୍‌ରେ ଯାଉଥିବା ୨ ଜଣ ସଫ୍ଟୱେୟାର ଇଂଜିନିୟରଙ୍କୁ ଗାଡ଼ି ଚଢେଇ ଦେଇଥିଲା। ଏଥିରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ପୁଲିସ ଦାବି କରିଛି କି ନାବାଳକ ଜଣକ ନିଶାସକ୍ତ ଭାବେ କାର ଚଳାଉ ଥିଲା। 

ଅଭିଯୋଜନ ପକ୍ଷ ଆଗାମୀ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ପୁଲିସ ହେପାଜତକୁ ଆହୁରି ବଢାଇବାକୁ ଅପିଲ କରିଥିଲେ। ହେଲେ କୋର୍ଟ ଅଗ୍ରୱାଲ ଓ ମଦ ଦେଇ ଥିଲା ୨ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ମାଲିକ ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟକୁ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.