ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀ ବିପକ୍ଷରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ବିଜୟ ଉପରେ ନିର୍ଭରଶୀଳ ଆରସିବି, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ?

Image Courtesy: espncricinfo

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ ଆରସିବି ପାଇଁ ଶୁଭ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେଉନଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପରେ ହୁଏତ ଆରସିବିକୁ ଆଉ ଏକ ଝଟକା ଲାଗିପାରେ । ହେଲେ ଏନେଇ ଦିଲ୍ଲୀ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ମ୍ୟାଚ୍‌ର ଫଳାଫଳ ଆସିଲେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିବ । ଦିଲ୍ଲୀ ଅଧିନାୟକ ଡବଲ୍‌ ଫାଇଦା ପାଇଁ ମୈଦାନକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ଯଦି ଲକ୍ଷ୍ନୌ ନିଜ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପରାସ୍ତ ହୁଏ ତେବେ ଆରସିବିର ଅଡ଼ୁଆ ବଢ଼ିବ । 

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ର ୨୬ ତମ ମ୍ୟାଚରେ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ସୁପର ଜ୍ୟାଣ୍ଟସ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀ ଷଷ୍ଠ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପଞ୍ଚମ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳୁଛି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ୪ରୁ ୩ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି । ସେପଟେ ୫ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳି କେବଳ ଗୋଟିଏରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିବା ଦିଲ୍ଲୀ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲ୍‌ର ସବୁଠୁ ତଳେ ରହିଛି । 

ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଦିଲ୍ଲୀ, ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଟିମ୍‌କୁ ପରାସ୍ତ କରେ ତେବେ ୨ ଅଙ୍କ ସହ ସେ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲର ଉପରକୁ ଉଠିବ । ଫଳରେ ଆରସିବି ଦଶମ ସ୍ଥାନକୁ ଖସିଆସିବ ।  ଆଜିର ମ୍ୟାଚରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଠାରୁ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଟିମ୍‌ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଲାଗୁଥିବା ବେଳେ ଆରସିବି ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ହୋଇନପାରେ । ହୋମ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌର ବିଜୟ ହାର ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଟିମ୍‌ଠାରୁ ଭଲ ରହିଛି । ସେପଟେ ଦିଲ୍ଲୀ ହୋମ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ବାହାରେ ୧୭ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳି କେବଳ ୬ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତିପାରିଛି । ଅନ୍ୟ ଟିମ୍‌ ଠାରୁ ଦିଲ୍ଲୀର ଏହି ରେକର୍ଡ ସବୁଠୁ ଖରାପ । 

 

  • IPL 2024
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.