ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି କ୍ରିକେଟ୍ ବିଶ୍ୱକପ୍ ୨୦୨୪: ସେଣ୍ଟ୍‌ଭିନ୍‌ସେଣ୍ଟରେ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହେବେ ବାଂଲାଦେଶ- ନେଦରଲାଣ୍ଡ୍‌ସ
  • ||
  • ଜୁନ୍ ୧୮ରେ ବାରାଣସୀ ଯିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, ତୃତୀୟ ପାଳିରେ ହେବ ପ୍ରଥମ ଗସ୍ତ
  • ||
  • ଅରୁଣାଚଳର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେବେ ପେମା ଖାଣ୍ଡୁ, ସମାରୋହରେ ସାମିଲ୍ ହେବେ ଜେପି ନଡ୍ଡା, ଅମିତ ଶାହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପଦରୁ ସପା ମୁଖ୍ୟ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ଇସ୍ତଫା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଖୋଲିଲା ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୪ ଦ୍ବାର, ମଙ୍ଗଳ ଆଳତି ଦର୍ଶନ କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମୋହନ ଚରଣ ମାଝୀ
  • ||

ବିବାହ ପ୍ରଶ୍ନକୁ ନେଇ ରାଗିଗଲେ ତମନ୍ନା, ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ କହିଦେଲେ ଏମିତି କିଛି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬/୦୯: ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ପର୍ସନାଲ୍‌ ଲାଇଫ୍‌କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ନିକଟରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ଜେଲର'ରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବିଜୟ ବର୍ମାଙ୍କ ସହ ରିଲେସନସିପ୍‌କୁ ନେଇ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଆଲୋଚନାରେ ଅଛନ୍ତି। ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ସିରିଜ୍ 'ଲଷ୍ଟ ଷ୍ଟୋରୀ ୨' ରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିଥିଲେ। ନିକଟରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଅଂଶ ହୋଇଥିଲେ ତମନ୍ନାଯେଉଁଠାରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ, ଯାହାକୁ ନେଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ।    

ତମନ୍ନାଙ୍କୁ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ପଚାରିଥିଲେ, "ତୁମେ କେବେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛ?" ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନରେ ତମନ୍ନା ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋର ପିତାମାତା ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତି ନାହିଁ ପରେ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା କି ସେ ଭଲ ପୁଅ ପାଇଛନ୍ତି କିଏହା ଉପରେ ସେ କହିଛନ୍ତିମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି।"

ଅଭିନେତା ବିଜୟ ଭର୍ମାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ରିଲେସନସିପ୍‌କୁ ନେଇ ଆଲୋଚନାରେ ଅଛନ୍ତି ତମନ୍ନା। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଦୁହେଁ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ ସିରିଜ୍ 'ଲଷ୍ଟ ଷ୍ଟୋରୀ 2' ର ସେଟରେ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅଭିନେତା କହିଥିଲେ ଯେ ସେ କେବେବି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତିକିନ୍ତୁ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ତାଙ୍କ ମତ ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.