ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଲୁମ୍ବିନୀ ବିହାର ମା' ମଙ୍ଗଳା ବସ୍ତିରେ ବିଲ୍ ଗେଟ୍‌ସ, ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ବିଭିନ୍ନ ମୌଳିକ ସୁବିଧା ସମ୍ପର୍କରେ ପଚାରି ବୁଝିଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ମହାମହିମ, ମା' କିଚକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସହ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦେବେ ଯୋଗ
  • ||

ଶନିବାରଠୁ ଏଫ୍‌ଆଇଏଚ୍‌ ପୁରୁଷ ପ୍ରୋ ଲିଗ୍‌: ସ୍ପେନ ବିପକ୍ଷରେ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବ ଭାରତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୦୯/୦୨: ଶନିବାର ଠାରୁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ  ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏଫ୍‌ଆଇଏଚ୍‌  ପୁରୁଷ ପ୍ରୋ ଲିଗ୍‌ । ଆଗକୁ ପ୍ୟାରିସ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ । ତେଣୁ ଘରୋଇ  ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରୁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଶକ୍ତିଶାଳୀ  ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ନେଦରଲାଣ୍ଡସ ଓ ସ୍ପେନ ବିପକ୍ଷରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିବ । 

ଇତିମଧ୍ୟରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ସ୍ପେନ,  ନେଦରଲାଣ୍ଡସ ଓ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ଭୁବନେଶ୍ୱର  ପହଞ୍ଚି ସାରିଛନ୍ତି । ପର୍ଯ୍ୟାୟକ୍ରମିକ ଭାବେ ଘରୋଇ ଦଳ ସହ ଅନ୍ୟମାନେ କଳିଙ୍ଗ  ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି । ପୁରୁଷ ଦଳ ହାଙ୍ଗଝୌ ଏସିଆଡ୍‌ରେ ଚାମ୍ପିଅନ ହୋଇ ସିଧାସଳଖ ପ୍ୟାରିସ ଟିକେଟ୍‌ ହାସଲ କରିଥିଲା ।  ଗତ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସରେ ଦଳ ୪ ଦଶନ୍ଧି  ପରେ ପଦକ ଜିତିବାରେ ସଫଳ  ହୋଇଥିଲା  । ଏଥର ପ୍ୟାରିସରେ  ମଧ୍ୟ ଦଳ ପୂର୍ବ ପ୍ରଦର୍ଶନ  ଦୋହରାଇବ ବୋଲି ଆଶା ରହିଛି । 

ପ୍ରୋ ଲିଗ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ  ଦଳ ଆସନ୍ତା ୧୦ ତାରିଖରେ ସ୍ପେନ ବିପକ୍ଷରେ  ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବ । ପରେ ୧୧ ତାରିଖରେ ନେଦରଲାଣ୍ଡସକୁ, ୧୫ରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ଏବଂ  ୧୬ରେ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡକୁ ଭେଟିବ । ଏହାପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ  ରାଉଣ୍ଡ ରାଉରକେଲାର ବିର୍ସା ମୁଣ୍ଡା ଷ୍ଟାଡିୟମରୁ  ଆରମ୍ଭ ହେବ । ୧୯ରେ ଭାରତ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ  ସ୍ପେନକୁ, ୨୧ରେ ନେଦରଲାଣ୍ଡସକୁ, ୨୪ରେ  ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ଏବଂ ୨୫ରେ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡକୁ ଭେଟିବ । 

ଟିକେଟ୍‌ ମୂଲ୍ୟ ୧୦୦ରୁ ୫୦୦ 

ପ୍ରୋ ଲିଗ୍‌ ପାଇଁ ସର୍ବନିମ୍ନ ଟିକେଟ୍‌ ମୂଲ୍ୟ  ୧୦୦ ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି ।  ଷ୍ଟାଡିୟମର ପଶ୍ଚିମ ଷ୍ଟାଣ୍ଡର ପ୍ରଥମ ଫ୍ଲୋର ୫୦୦,  ପୂର୍ବଷ୍ଟାଣ୍ଡର ପ୍ରଥମ ଫ୍ଲୋର ୨୦୦, ଉତ୍ତର ଷ୍ଟାଣ୍ଡର  ପ୍ରଥମ ଫ୍ଲୋର ୧୦୦ ଓ ଦକ୍ଷିଣ ଷ୍ଟାଣ୍ଡର ପ୍ରଥମ ଫ୍ଲୋର  ୧୦୦ ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି । ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟ ପୁରୁଷ  ଓ ମହିଳା ପ୍ରୋ ଲିଗ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର  ଓ ରାଉରକେଲା ଭେନ୍ୟୁ ସକାଶେ ଟିକେଟ୍‌ ବିକ୍ରି ହେବା ବିଷୟ ହକି ଇଣ୍ଡିଆ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା ।  ଉଭୟ ଅନ୍‌ଲାଇନ କାଉଣ୍ଟରରେ ଦର୍ଶକ ଟିକେଟ୍‌  କିଣିପାରିବେ । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.