ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଜଗନ ମୋହନ ରେଡ୍ଡୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ମାମଲା, ହୋଇପାରନ୍ତି ଗିରଫ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼ ନେଇ ନାକଚଣା ଦ୍ୱାରରେ ଲାଗିଲା ତାଳଧ୍ୱଜ, ଦର୍ପଦଳନ, ଆଜି ନନ୍ଦିଘୋଷର ଦକ୍ଷିଣ ମୋଡ଼
  • ||
  • ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ: ରବିବାରଠାରୁ ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୧୫ରୁ ୨୧ ଯାଏଁ ଉପକୂଳ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ବର୍ଷିବ
  • ||

ଆଜି ଅନ୍ତଃ ମନ୍ତ୍ରିସ୍ତରୀୟ କମିଟି ବୈଠକ, ବିଭିନ୍ନ କଲେଜ ଅଧ୍ୟାପକ ଓ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ ସହ ହେବ ଆଲୋଚନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୯/୧୧: ଶନିବାର ବସିବ ଅନ୍ତଃ ମନ୍ତ୍ରୀସ୍ତରୀୟ କମିଟି ବୈଠକ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲୋକସେବା ଭବନଠାରେ ବିଭିନ୍ନ କଲେଜ ଅଧ୍ୟାପକ ଓ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ  ସହ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ । ଅନ୍ତଃ ମନ୍ତ୍ରୀସ୍ତରୀୟ କମିଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଓ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ  ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଏହି ବୈଠକ କରାଯିବ । ସେମାନଙ୍କର ଥିବା ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଓ ଦାବି  ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯିବ । 

ଏହି ବୈଠକରେ ୪୮୮ ବର୍ଗ କଲେଜ ଅଧ୍ୟାପକ,  ଅଣଅଧ୍ୟାପକ, ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ୬୬୨ (ଯୁକ୍ତ ୨ ଓ ଯୁକ୍ତ ୩) ବେସରକାରୀ ଅଧ୍ୟାପକ ଓ  କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ, ବେସରକାରୀ ଅନୁଦାନପ୍ରାପ୍ତ ଓ ଅଣଅନୁଦାନପ୍ରାପ୍ତ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ  ସ୍କୁଲ୍‌ ଓ କଲେଜ ଶିକ୍ଷକ ଓ ଅଣଶିକ୍ଷକ (ଯୁକ୍ତ ୨ ଓ ଯୁକ୍ତ ୩) ସଂଘ, ରାଜ୍ୟ ବେସରକାରୀ ଅଧ୍ୟାପକ ଓ କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ, ଅଣ ଅନୁଦାନପ୍ରାପ୍ତ ସଂସ୍କୃତ କଲେଜ  କର୍ମଚାରୀ ସଂଘ, ପଶ୍ଚିମ ଓଡ଼ିଶା ବେସରକାରୀ ଅନୁଦାନ ଓ ଅଣଅନୁଦାନ ପ୍ରାପ୍ତ  କଲେଜ (ଯୁକ୍ତ ୨ ଓ ଯୁକ୍ତ ୩) ଶିକ୍ଷକ ଓ ଅଣଶିକ୍ଷକ ସଂଘ କର୍ମକର୍ତ୍ତାମାନେ ଉପସ୍ଥିତ  ରହିବେ । ବୈଠକରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨ଜଣ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଯୋଗ  ଦେଇପାରିବେ । ଏନେଇ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଏସମସ୍ତ ସଂଘକୁ ଚିଠି କରାଯାଇଛି ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.