ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ସିଂହଦ୍ବାର ସମ୍ମୁଖରେ ଲାଗିଲା ତିନି ରଥ, ଗୁଣ୍ଡିଚା ଯାତ୍ରା ସାରି ବାହୁଡ଼ିଲେ ଶ୍ରୀଜିଉ
  • ||
  • ପୁରୀ: ନବଦିନାତ୍ମକ ଯାତ୍ରା ସାରି ବାହୁଡିବେ ନୀଳାଦ୍ରିନାଥ, ବାହୁଡ଼ାଦିଅଁଙ୍କ ପହଣ୍ଡି ବିଜେ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ପ୍ରେମ କଳିକୁ ନେଇ ଡବଲ ମର୍ଡର, ପ୍ରେମିକା ଓ ତାର ସହପାଠୀକୁ ଛୁରୀ ଭୁସି ହତ୍ୟା କଲା ଡ୍ରାଇଭର୍ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କଳାଭୂମି ନିକଟରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ୱିମ୍ବଲଡନ ଟାଇଟଲ ଲଢ଼େଇ: ଭେଟେରାନ ଜୋକୋଭିକଙ୍କୁ ହରାଇ କାର୍ଲୋସ ଅଲକାରାଜ ଚାମ୍ପିଅନ୍
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ସିବିଏସ୍‌ଇ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା, ଉଭୟ ଦଶମ ଓ ଦ୍ୱାଦଶ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ଏକ୍ସଜାମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ: ଆଜି ଦକ୍ଷିଣ- ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଜନ୍ମବେଦିରୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ବାହୁଡିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି: ୧୨ଟାରେ ପହଣ୍ଡି, ୪ଟାରେ ରଥ ଟଣା
  • ||

ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ମହାନତା; କରାଇଲେ ଗଣ-ବିବାହ,ଉପହାରରେ ଦେଲେ ଏହିସବୁ..

ମୁମ୍ବାଇ,୩/୭:  ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ କନିଷ୍ଠ ପୁତ୍ର ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ସବୁଆଡ଼େ ଚର୍ଚ୍ଚା । ଅସନ୍ତା ଜୁଲାଇ ୧୨ ତାରିଖରେ ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟ ଏବଂ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଧୁମଧାମରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ । ଏହି ସମାରୋହରେ ପ୍ରମୁଖ ବିଜନେସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ମନୋରଞ୍ଜନ ଦୁନିଆର ଅନେକ ସେଲିବ୍ରିଟି ସାମିଲ ହେବେ । ତେବେ ଅନନ୍ତ- ରାଧିକକାଙ୍କ ପ୍ରି-ୱେଡିଂକୁ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରିବା ପାଇଁ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ଆଜି ଅର୍ଥାତ ଜୁଲାଇ ୨ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ସାମୁହିକ ବିବାହ ଉତ୍ସବର ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭବ୍ୟ ଆୟୋଜନର ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଅନନ୍ତ ଓ ରାଧିକାଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବକୁ ନେଇ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି । ତେବେ  ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ବିବାହ ରୀତି ଗରିବ ଝିଅମାନଙ୍କର ଗଣ-ବିବାହରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଗତକାଲି ଅପରାହ୍ନ ୪:୩୦ ସମୟରେ ପାଲଘରର ସ୍ୱାମୀ ବିବେକାନନ୍ଦ ବିଦ୍ୟାମନ୍ଦୀରରେ ବଞ୍ଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଏକ ବିଶାଳ ବିବାହ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ, ବଞ୍ଚିତ ପରିବାରର ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଯୋଡି ୧୦୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଥିବା ମୁମ୍ବାଇରୁ ପାଲଘରକୁ ଆସିଥିଲେ। କନ୍ୟା ଏବଂ ବର ପକ୍ଷର ପ୍ରାୟ ୮୦୦ ଲୋକ ଏହି ଗଣ ବିବାହରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ। ନିତା ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏହି ଗଣବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ନବ ବିବାହିତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ଦ୍ୱାରା ଏକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ଖାଦ୍ୟ ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ଘରୋଇ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଉପହାର ଦିଆଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ବାସନ, ଗ୍ୟାସ୍ ଚୁଲା, ମିକ୍ସର୍, ଗଦି, ତକିଆ ଇତ୍ୟାଦି ୩୬ ପ୍ରକାରର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ରହିଛି। ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବଡ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମାନବ ସେବାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ। ଏହାପୂର୍ବରୁ, ପରିବାରରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ନିକଟସ୍ଥ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ଏବଂ ଏନଜିଓ ସହଯୋଗରେ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆନ୍ନା ସେବା ଚାଲିଥିଲା।  ଏହି ଗଣବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶାଳ ଭୋଜି ମଧ୍ୟ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ୱାର୍ଲି ଜନଜାତି ଦ୍ୱାରା ପାରମ୍ପରିକ ତରପା ନୃତ୍ୟ ଉପସ୍ଥାପନ କରାଯାଇଥିଲା।


  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Rath Yatra

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.