ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା OSSTET ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ୱେବସାଇଟରୁ ମିଳିବ ଡିଜିଟାଲ ସାର୍ଟିଫିକେଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବାଚସ୍ପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେଲେ ସୁରମା ପାଢୀ, ଭରିଲେ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ନୀତିରେ ବିଳମ୍ବ, ବିବାଦ ଯୋଗୁଁ ଅଟକିଛି ନୀତିକାନ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବୁଧବାର ରାଜ୍ୟରେ ଛେଚିବ ବର୍ଷା, ୨୦ ସୁଦ୍ଧା ଅଧା ଓଡ଼ିଶା ଛୁଇଁବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ଡ୍ରେନ୍‌ରେ ପଡ଼ି ନାବାଳକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା : ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍‌ର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ନଗର ଉନ୍ନୟନ ମନ୍ତ୍ରୀ, ୭ ଦିନ ଭିତରେ ନିଆଯିବ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||

ପୋଲିସ ହେପାଜତରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଆସାମୀକୁ ଖସାଇ ନେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ, ପୋଲିସ ସହ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି

ଛତ୍ରପୁର, ୧୭/୦୫ : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାରେ ପୋଲିସ ହାତରୁ ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ଖସୁଛି। ଆସିକା ଲୋକସଭା ଆସନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସମସ୍ତ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରେ ଆଉ ୨ ଦିନ ପରେ ହେବ ନିର୍ବାଚନ। ହେଲେ ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଥାନା ଅଧୀନରେ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଏବଂ ହତ୍ୟା ପରବର୍ତ୍ତୀ ହିଂସା ଜିଲ୍ଲାରେ ଦୁର୍ବଳ ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ଚିତ୍ର ସ୍ପଷ୍ଟ କରୁଛି। ଗତକାଲି ପୋଲସରାରେ ଦିନ ଦିପହରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨ ଦିନ ତଳେ କୋଦଳା ଥାନା ପୁଲିସ ୨୦୨୩ର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଦିପୁ ପାତ୍ର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିକ୍ରମ ପରିଡାକୁ ଛଚିନା ଗ୍ରାମରୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ତେବେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥାନାରେ ଗାଡି ପହଞ୍ଚିଲା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୁଲିସ ଗାଡ଼ିରୁ ଓହ୍ଲାଇବା ବେଳେ ବିକ୍ରମଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ପୁଲିସ ହେପାଜତରୁ ବିକ୍ରମକୁ ଛଡ଼ାଇନେବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ।ଏହି ସମୟରେ ପୋଲିସ ଓ ବିକ୍ରମ ସମର୍ଥକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ପୁଲିସ ବିକ୍ରମକୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିବା ଆଇଆଇସି ସୁବାସ ବେହେରା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। 

ଯେଉଁମାନେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଛଡ଼ାଇନେବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ନାଁରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା ଆଇଆଇସି ସୂଚନା ଦେବା ସହ ସେମାନେ ଫେରାର ଥିବା କହିଛନ୍ତି। ଦିପୁ ପାତ୍ର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ପୂର୍ବରୁ କିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିଲା। ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିକ୍ରମ ଫେରାର ଥିଲା। ତେବେ ଅପରାଧୀକୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ତାକୁ ପୁଲିସ ହାତରୁ ଛଡାଇନେବା ଘଟଣା ଅପରାଧୀକୁ ପୁଲିସର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ବୋଲି ସାଧାରଣରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି।

  • prameyanews
  • PrameyaOdia
  • prameya
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.