ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଆଜି ଶେଷ ରଜ ଉତ୍ସବ: ସବୁଠି ପିଠା, ମିଠା, ପାନର ଆସର
  • ||
  • ଆଜି ପିତୃ ଦିବସ: ବାପାଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟିଏ, ବାପା ବିଶ୍ବାସର ବରଗଛ, ଭରଷାର ଭବିଷ୍ୟତ
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ନାକେଦମ୍ କରୁଛି ତାତି, କାଲିଠୁ ମିଳିବ ଆଶ୍ୱସ୍ତି: ୨୪ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ମୌସୁମୀ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଦିଲ୍ଲୀରେ ବିଜେପିକୁ ମିଳିବ କେତେ ସିଟ୍ ? ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମୋଦ କୃଷ୍ଣମ କଲେ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୬/୫ : ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୨୪ର ଷଷ୍ଠ ଚରଣ ପୂରା ହୋଇଯାଇଛି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମୋଦ କୃଷ୍ଣମ ଦାବି କରିଛନ୍ତି କି ବିଜେପି ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୨୪ରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସବୁ ୭ସିଟ ଜିତିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଖାଲି ଏତିକି ନୁହେଁ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମୋଦ କୃଷ୍ଣମ ରାଜଦ ନେତା ତେଜସ୍ବୀ ଯାଦବ ବିଜେପି ଉପରେ ଦେଇଥିବା ବୟାନ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମୋଦ କୃଷ୍ଣମ କହିଛନ୍ତି କି ୪ଜୁନରେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୨୪ର ପରିଣାମ ଆସିବ ଏବଂ ଏହାପରେ ପୁରା ବିପକ୍ଷ ବିଭାଜିତ ହୋଇଯିବେ । ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମୋଦ କୃଷ୍ଣମ କହିଛନ୍ତି କି ତେଜସ୍ବୀ ଯାଦବ ଠିକ୍ ଅଟନ୍ତି । ସେ କେବଳ ଏକ ଲାଇନ ଭୁଲ କହିଛନ୍ତି । ତେଜସ୍ବୀ ଯାଦବଙ୍କ କହିବାରେ ଥିଲା ‘ଟନ-ଟନ-ଟନ-ଟନ-ତାରା’ । ପୂରା ବିପକ୍ଷ ବାଣ୍ଟି ହୋଇଯିବେ ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଶୁକ୍ରବାର ତେଜସ୍ବୀ ଯାଦବ ବିଜେପି ଉପରେ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଥିଲେ କି ୪ଜୁନ ପରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଗାୟବ ହେବାରେ ଅଛି । ତେଜସ୍ବୀ ଯାଦବ ବି ବାରମ୍ବାର ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ଏବଂ ବିଜେପିକୁ ଘେରିବାରେ କେବେ ହେଳା କରନ୍ତି ନି । କେବେ କବିତା ଗାଇ ତ କେବେ ଫିଲ୍ମ ଅନ୍ଦାଜରେ ବିଜେପିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି । ଏଥର ତେଜସ୍ବୀ ଶୁକ୍ରାବର ଏକ୍ସରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି କହିଥିଲେ କି ଟନ ଟନା ଟନ ଟନ ଟାରା, ବିଜେପି ହେବ ନ ଦୋ ଗ୍ୟାରା । 

ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମୋଦ କୃଷ୍ଣମ କହିଛନ୍ତି କି ବିହାରରେ ସମସ୍ତ ୭ମ ଚରଣରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି । ୪୦ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ଅଞ୍ଚଳରେ ସବୁ ରାଜ୍ୟ ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ର ଶାସିତ ପ୍ରଦେଶରେ ୪ର୍ଥ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଅଟେ । ବିହାର ଭାରତୀୟ ରାଜନୀତିକୁ ଆକାର ଦେବାରେ ଏକ ମହତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନ ଅଟେ । ବିହାରରେ ବିପକ୍ଷ ମହାଗଠବନ୍ଧନରେ ଆରଜେଡି ୪୦ଲୋକସଭା ସିଟରୁ ୨୬ରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବ । ଏନଡିଏର ଭାଗିଦାରୀ ଭାବେ ବିଜେପି ଏବଂ ଜଦ(ୟୁ) କ୍ରମଶ : ୧୭ ଏବଂ ୧୬ସିଟରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.