ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ପୁରୀ: ନବଦିନାତ୍ମକ ଯାତ୍ରା ସାରି ବାହୁଡିବେ ନୀଳାଦ୍ରିନାଥ, ବାହୁଡ଼ାଦିଅଁଙ୍କ ପହଣ୍ଡି ବିଜେ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ପ୍ରେମ କଳିକୁ ନେଇ ଡବଲ ମର୍ଡର, ପ୍ରେମିକା ଓ ତାର ସହପାଠୀକୁ ଛୁରୀ ଭୁସି ହତ୍ୟା କଲା ଡ୍ରାଇଭର୍ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କଳାଭୂମି ନିକଟରେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍‌, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ୱିମ୍ବଲଡନ ଟାଇଟଲ ଲଢ଼େଇ: ଭେଟେରାନ ଜୋକୋଭିକଙ୍କୁ ହରାଇ କାର୍ଲୋସ ଅଲକାରାଜ ଚାମ୍ପିଅନ୍
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ସିବିଏସ୍‌ଇ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା, ଉଭୟ ଦଶମ ଓ ଦ୍ୱାଦଶ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଦେବେ ଏକ୍ସଜାମ୍
  • ||
  • ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ: ଆଜି ଦକ୍ଷିଣ- ଉତ୍ତର ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଜନ୍ମବେଦିରୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରକୁ ବାହୁଡିବେ ଚତୁର୍ଦ୍ଧାମୂର୍ତ୍ତି: ୧୨ଟାରେ ପହଣ୍ଡି, ୪ଟାରେ ରଥ ଟଣା
  • ||

ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଆଦିତ୍ୟ ମାଢୀଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ

ମାଲକାନଗିରି,୪/୭(ଆପ୍ର ) : ମାଲକାନଗିରି ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ଆଦିତ୍ୟ ମାଢୀଙ୍କ ଗତକାଲି ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ଥିତ ଏମସ୍ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ  ହୋଇଥିଲା। 

ଆଜି ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ତାଙ୍କ ମର ଶରୀରକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଯୋଗେ ମାଲକାନଗିରି ଅଣା ଯାଇଥିଲ।। ଭାଜପା ଜିଲ୍ଲା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଙ୍କ ଶେଷ ଦର୍ଶନ ନିମନ୍ତେ ମର ଶରୀରକୁ ରଖା ଯାଇଥିଲା। ଭାଜପା ନେତା ଓ କର୍ମୀ ମାନେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜଣାଇଥିଲେ।

ସେହିପରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନିକଟରେ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳ  ସଚିନ ପାୱାର  ମଧ୍ୟ ଶେଷ ଦର୍ଶନ କରି ପୁଷ୍ପଗୁଛ ଦେଇଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେଇଥିଲୋ ପରେ ମର ଶରୀରକୁ ତାଙ୍କ ନିଜ ଗ୍ରାମ ପଡିଆ ବ୍ଲକ ବାପନପାଲ୍ଲୀ ପଂଚାୟତ ରୋଡାନପାଲି (କୁନାନପାଲ୍ଲୀ )ନିଆ ଯାଇଥିଲ।। ସେଠାରେ ମାଲକାନଗିରି ବିଧାୟକ ନରସିଂହ ମାଡକାମି, ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ରମେଶ ମାଝୀ, ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ବିଧାୟକ ମଙ୍ଗୁ ଖିଲ ସମେତ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ମୁକୁନ୍ଦ ସୋଡି , ଡମ୍ବରୁ ଶିଶା, ପୂର୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ବାକା, ମାନସ ମାଡକାମି, ଆଡ଼ମା ରାବା,ଭାଜପା ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ନିମାଇଁ ପାଲ, ଅଶୋକ ପରିଡା, ମାଣିକ ଲାଲ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, କଂଗ୍ରେସ ଦଳର ମାଲା ମାଢି, ଗୋବିନ୍ଦ ପାତ୍ର,ପ୍ରମୁଖ ଭାଜପା ନେତା ଓ କର୍ମୀ ଏବଂ ସବୁ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ନେତା ଓ କର୍ମୀ ବିଶିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲୋ। ସେଠାରେ ଗାର୍ଡ ଅଫ ଅନର ଦିଆଯାଇ  ସମ୍ମାନ ସହ ଶୋକା କୂଳ ପରିବେଶ ମଧ୍ୟରେ ଅନ୍ତେଷ୍ଟିକ୍ରିୟା ସମ୍ପନ୍ନ କରା ଯାଇଥିଲ।। 

ଶ୍ରୀ ମାଢି ପୂର୍ବରୁ ରୁ ଶିକ୍ଷକତା କରୁଥିବା ବେଳେ ୨୦୦୯ ମସିହାରେ ଶିକ୍ଷକତା ଛାଡି ରାଜନୀତିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲୋ ଭାଜପା  ପକ୍ଷରୁ ୨୦୦୯ ଓ ୨୦୧୪ରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢି ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୦୧୯ ନିର୍ବା ଚନରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରି ସେ ଭାଜପା ବିଧାୟକ ଭାବେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଥିଲୋ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଜିଲ୍ଲା ଭାଜପାକୁ ଏକ ଅପୂରଣୀୟ କ୍ଷତି ବୋଲି ଭାଜପା କର୍ମକର୍ତ୍ତା ମାନେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତିା

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.