ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖଣ୍ଡପଡ଼ା: ପୋଖରୀରେ ବୁଡ଼ି ପଞ୍ଚମ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ
  • ||
  • ଯଜ୍ଞର ପ୍ରସାଦ ଖାଇ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଲୋକ ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି, ଖଲ୍ଲିକୋଟ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଶନିବାରଠୁ ପିଜି ନାମଲେଖା ଆବେଦନ, ୨୭ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ: ଜୁନ୍‌ ୨୨ରେ ଆଡମିଟ୍‌ କାର୍ଡ, ଜୁଲାଇ ୩ରୁ ୧୪ ପ୍ରବେଶିକା ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା-ନିମାପଡ଼ା ରାସ୍ତାରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ନିର୍ମାଣସ୍ଥଳରେ ମୁଗୁର ଓ ନିହଣ ଶବ୍ଦର କମ୍ପନ, ଚାଲିଛି ତୁମ୍ବରେ ବିନ୍ଧ ଖୋଦେଇ
  • ||
  • ବିଜେପି ନେତାଙ୍କ ମାରାଥନ୍‌ ପ୍ରଚାର: ଆଜି ଅଶ୍ୱିନୀ, ହେମାମାଳିନୀ ଓ ତୋମାରଙ୍କ କରିବେ ପ୍ରଚାର, ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଭୂପେନ୍ଦ୍ର, ଅନୁଭବ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ବି ବୁଲିବେ
  • ||
  • ହରିୟାଣାରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ନିଆଁ ଲାଗି ୮ ମୃତ, ୨୪ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଥମିବ ୫ମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର, ସୋମବାର ୪୯ ଲୋକସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ
  • ||
  • IPL 2024: ଚିନ୍ନାସ୍ୱାମୀରେ ଆରସିବିକୁ ଭେଟିବ ସିଏସ୍‌କେ, ପ୍ଲେ-ଅଫ୍‌ ପାଇଁ ଶେଷ ସୁଯୋଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯ରୁ ବଢ଼ିବ ତାତିି, ୨୦ରୁ କଲବଲ କରିବ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ: ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଜୋସ୍‌ ବଟଲରଙ୍କ ଅବିଶ୍ବସନୀୟ ଇନିଂସ୍‌, କେକେଆର ମୁହଁରୁ ବିଜୟ ଛଡ଼ାଇ ଆଣିଲା ରାଜସ୍ଥାନ

Image Courtesy: espncricinfo

କୋଲକାତା: ଜୋସ୍‌ ବଟଲରଙ୍କ ଅବିଶ୍ବସନୀୟ ଇନିଂସ୍‌ ବଳରେ ବୃହତ୍ତ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ । ୨୦ ଓଭର ଶେଷ ସହ ୮ ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇ ୨୨୪ ରନ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ ହାସଲ କରିଛି ଆରଆର । ଆଜି କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସକୁ ପରାଜୟ ବରଣ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଛି । ଗୋଟିଏ ସମୟରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ହାରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ରାଜସ୍ଥାନକୁ ଜୋସ୍‌ ବଟଲର ଜିତାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ସଂକଟମୋଚକ ସାଜି ବଟଲର ୬୦ ବଲ୍‌ରୁ ଅପରାଜିତ ୧୦୭ ରନ୍‌ କରି ରାଜସ୍ଥାନକୁ ବିଜୟ ଭେଟି ଦେଇଛନ୍ତି ।  ଏହା ସହ ଆଇପିଏଲରେ ଦ୍ବିତୀୟ ସର୍ବାଧିକ ଶତକ (୭) ମାରିଛନ୍ତି ଜୋସ୍‌ ବଟଲର । 

ଜୋସ ବଟଲରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଯଶସ୍ବୀ ଜୟସ୍ବାଲ (୧୯), ସଞ୍ଜୁ ସାମସନ (୧୨), ରିୟାନ ପରାଗ (୩୪), ଧ୍ରୁବ ଜୁରେଲ (୨), ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ (୮) ଏବଂ ରୋଗମେନ ପୋଓ୍ବେଲ(୨୬) ଦଳ ବିଜୟରେ ଯୋଗଦାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କେକେଆର ପକ୍ଷରୁ ସୁନୀଲ ନାରାୟଣଙ୍କ ଶତକ ବେକାର ଯାଇଛି । ସେପଟେ କେକେଆର ପକ୍ଷରୁ ହର୍ଷିତ ରାଣା, ସୁନୀଲ ନାରାୟଣ ଏବଂ ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ  ୨ଟି ଲେଖାଏଁ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଥିବା ବେଳେ ବୈଭବ ଆରୋରା ଗୋଟିଏ ଓ୍ବିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି ।

ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୪ର ୩୧ ତମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ କୋଲକାତାର ଇଡେନ ଗାର୍ଡେନସ୍‌ରେ କେକେଆର ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର ହୋଇଥିଲା । ଟସ୍‌ ହାରି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିଥିବା କେକେଆର ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଓଭରରେ ଦଳ ୬ ଓ୍ବିକେଟ ହରାଇ ୨୨୩  ରନ୍‌ କରିଥିଲା। ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସୁନୀଲ ନାରାୟଣ ବିସ୍ଫୋରକ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବା ସହ ୫୬ ବଲରୁ ୧୩ ଚୌକା ଏବଂ ୬ ଛକା ବଳରେ୧୦୯ ରନ୍‌ କରିଥିଲେ । ଫିଲିପ ସଲ୍ଟ (୧୦), ଅଙ୍ଗକ୍ରିସ ରଘୁବଂଶୀ (୩୦), ଶ୍ରେୟସ ଆୟର (୧୧), ଆଣ୍ଡ୍ରେ ରସେଲ (୧୩), ଭେଙ୍କଟେଶ ଆୟର (୮) ଏବଂ ରିଙ୍କୁ ସିଂଙ୍କ ଅପରାଜିତ ୨୦ ରନ୍‌ ଓ ରମନଦୀନ ସିଂହ(୧)ଙ୍କ ବଳରେ ଦଳ ୨୨୩ ରନ୍‌ର ବିଶାଳ ସ୍କୋର କରିଥିଲା । ହେଲେ   ରାଜସ୍ଥାନ ୨୨୪ ରନ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି  । 

  • IPL 2024
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.