ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୧୯ରେ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ଦଳ ବୈଠକ, ଅଧକ୍ଷତା କରିବେ ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ
  • ||
  • ଦାର୍ଜିଲିଂରେ ଭୟଙ୍କର ଟ୍ରେନ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରେନ୍‌କୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲ ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍, ୮ ଯାତ୍ରୀ ମୃତ, ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ରଜ ଉତ୍ସବରେ ଅଘଟଣ।ଝାଡ଼ାବାନ୍ତି ରେ ୯ ଗୁରୁତର ,୨ ଅସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ରାଜେନ୍ଦ୍ରାଭିଷେକ ନୀତି, ମଙ୍ଗଳବାର ଋକ୍ମିଣୀ ବିବାହ ଉତ୍ସବ
  • ||
  • ସରିଲା ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଛୁଟି, କାଲିଠୁ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ: ଶିକ୍ଷକ ଆସି କରିବେ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ନୂଆପଡା ଲଛିପୁର ଛକରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର୍କୁ ପିଟିଲା କାର, ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||
  • ନାକେଦମ୍‌ କଲାଣି ଭୀଷଣ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି: ଆଗଉନି ମୌସୁମୀ, ବର୍ଷା ଗାଏବ
  • ||

‘ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଘରୁ ଚୌକି ଉଦ୍ଧାରରେ ନେଇ ଗାଦି ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ପଡୁଛି’, ମୋଦିଙ୍କ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟିକୁ ନେଇ ଖଡଗେଙ୍କ କଡ଼ା ସମାଲୋଚନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧୧।୬:  କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମାଲିକାର୍ଜୁନ ଖଡଗେ ମଙ୍ଗଳବାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ କରିଛନ୍ତି ଟାର୍ଗେଟ। ସେ ପଚାରିଛନ୍ତି, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଗତ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ପୁରା କରିପାରି ନାହାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏହାର ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି। 

ଖଡଗେ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫ୍ଲର୍ମ ଏକ୍ସରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ଦେଶ ଏଭଳି ଜବାବ୍ ଦେଇଛି ଯେ, ମୋଦି ସରକାରଙ୍କୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଘରୁ ଚୌକି ଉଦ୍ଧାର ନେଇ ନିଜର ଗାଦି ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ପଡୁଛି। ୧୭ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୦ ରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଦେଶକୁ ମୋଦିଙ୍କ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଦେଇଥିଲେ ଯେ, ୨୦୨୨ ପଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁ ଭାରତୀୟଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଉପ‌ରେ ଛାତ ରହିବ। ଏହି ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମିଥ୍ୟା।

ଏବେ ୩ କୋଟି ଆବାସ ଦେବାର ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି। ଯେପରି ପୁରୁଣା ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଦେଶ ସବୁ ସତ କଥା ଜାଣେ। ଏଥର ୩ କୋଟି ଘର ପାଇଁ କୌଣସି  ସମୟ ସୀମା ନିର୍ଦ୍ଦାରିତ କରି ନାହାନ୍ତି। ଏଭଳି ଏଥିପାଇଁ କାରଣ ବିଜେପି ଗତ ୧୦ ବର୍ଷରେ କଂଗ୍ରେସ-ୟୁପିଏ ତୁଳନା‌ରେ ପୁରା ୧.୨ କୋଟି ଘର କମ୍ କରିଛନ୍ତି। କଂଗ୍ରେସ ୪.୫ କୋଟି ଘର ନିର୍ମାଣ କରିଥିଲା। ବିଜେପି ୩.୩ କୋଟି ଘର କରିଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.