ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା: ଏନ୍‌ଆଇଏଫ୍‌ଟି କଲେଜରେ ପୋଲିସର ତନାଘନା, ମୋବାଇଲ୍‌, ଲାପଟପ୍‌ ଓ ପେନ୍‌ ଡ୍ରାଇଭ୍‌କୁ ରାଜ୍ୟ ଏସ୍‌ଏଫ୍‌ଏସ୍‌ଏଲ୍‌କୁ ପଠାଯିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୯/୦୫: ନ୍ୟାସନାଲ୍‌ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ୍‌ ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି (ଏନ୍‌ଆଇଏଫ୍‌ଟି)ର ଜଣେ ଚତୁର୍ଥ ବର୍ଷର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୁଲିସ୍‌ର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଛିିି । ଡିଜିପିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପରେ ଇନ୍‌ଫୋସିଟି ଥାନା ପୁଲିସ୍‌ ତତ୍ପର ହୋଇଉଠିଛି । ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀ ବଦଳିଛନ୍ତି । ପୁଲିସର ଏକ ଟିମ୍‌ କଲେଜକୁ ଯାଇ କିଛି ଛାତ୍ରଛାତୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଛି । ତା’ଛଡା କଲେଜ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ପୁଲିସ୍‌ ଆଲୋଚନା କରିଛି । କଲେଜର ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ଏକ ପାର୍ଟିରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରାଯାଇଥିଲା । ତା’ପରେ ଛାତ୍ରୀଜଣକ ବା୍ଲକ୍‌ମେଲିଂର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ । 

ବ୍ଲାକମେଲିଂ ସହି ନ ପାରି ଦିଲ୍ଳୀରୁ ଆସିଥିବା ଛାତ୍ରୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ସେଦିନ ଉକ୍ତ ପାର୍ଟିର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରାଯାଇଥିଲା । ସେହି ଭିଡିଓରୁ କିଛି ଖିଅ ମିଳିବା ଆଶାରେ ପୁଲିସ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି । ତା’ଛଡ଼ା ଛାତ୍ରୀଜଣକ ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍‌ରେ କିଛି ଛାତ୍ର ଓ ଜଣେ ପ୍ରଫେସରଙ୍କୁ ଇଙ୍ଗିତ କରିଛନ୍ତି । ପୁଲିସ୍‌ ସେମାନଙ୍କୁ ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ କରିବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । ସେପଟେ ଜବତ ହୋଇଥିବା ମୋବାଇଲ୍‌, ଲାପଟପ୍‌ ଓ ପେନ୍‌ ଡ୍ରାଇଭ୍‌ ରାଜ୍ୟ ଏସ୍‌ଏଫ୍‌ଏସ୍‌ଏଲ୍‌କୁ ପଠାଯିବ । 

ଅସଦାଚରଣ ପରେ ବ୍ଲାକ୍‌ମେଲିଂ... ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ଏନ୍‌ଆଇଏଫ୍‌ଟି ଛାତ୍ରୀ, ସୁଇସାଇଡ୍‌ ଚିଠିରେ ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.