ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ଗବେଷଣା ସୁଯୋଗ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିସର୍ଚ୍ଚ ଫେଲୋସିପ୍‌ ପାଇଁ ୩୦୦ ଶିକ୍ଷାର୍ଥୀ ଚୟନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ସଲମାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳିମାଡ଼ ମାମଲା, ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନୁଜ ଥାପନ

Image Courtesy: mid-day.com

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ଉପରକୁ ଗୁଳିମାଡ଼ ମାମଲାରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ମାମଲାର ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭିକି ଗୁପ୍ତା (୨୪), ସାଗର ପାଲ (୨୧) ଏବଂ ଅନୁଜ ଥାପନ (୩୨) ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି । ହେଲେ ଏବେ ଏବେ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ଏବଂ ତାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି । ମୃତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନୁଜ ଥାପନ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନୁଜ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି । ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ପଶି ବେକରେ ଚାଦର ଲଗାଇ ଝୁଲିପଡ଼ିଥିଲା ଅନୁଜ। ଏହା ପରେ ତାକୁ ଆଜି ଦିନ ୧୨.୩୦ରେ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଥିଲା ପୋଲିସ । ଚିକିତ୍ସିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଅନୁଜ ଥାପନର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି ।  ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନୁଜ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ମାମଲାରେ ଏବେ ସିଆଇଡି ଯାଞ୍ଚ କରିବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଏପ୍ରିଲ ୧୪ (ରବିବାର) ସକାଳେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ଗ୍ୟାଲାକ୍ସି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ବାହାରେ ଫାୟାରିଂ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଖବର ଦେଶରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳାଇ ଦେଇଥିଲା । ବାଇକରେ ଆସି ଦୁଇ ଜଣ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ ସଲମାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ୫ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳିମାଡ଼ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଉକ୍ତ ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତ ୩ ଥର ପୋଷାକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ୪୦ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଥିଲା ବୋଲି କୋର୍ଟରେ ପୋଲିସ କହିଛି ।

ସଲାମାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳିମାଡ଼ କରାଇବା ପଛରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୋଇର ଭାଇ ଅନମୋଲ୍‌ର ହାତ ଥିଲା । ଏନେଇ ସେ ଖୋଦ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣାଇଥିଲା । ସେପଟେ ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭିକି ଗୁପ୍ତା, ସାଗର ପାଲ ଏବଂ ଅନୁଜ ଥାପନକୁ ମେ’ ୮ ଯାଏଁ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇଥିଲେ କୋର୍ଟ । ଆଉ ଏବେ ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନୁଜ ଥାପନ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଇଛି । 

  • Salman Khan
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.