ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ; ତାଲିମ ନେଇଥିଲେ ୨୪୮ ଜଣ, ଏବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ଏସ୍‌ଓପି ବ୍ୟବସ୍ଥା
  • ||
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ଥମୁନି ନିର୍ବାଚନୀ ହିଂସା, ଜଣେ ଟିଏମସି କର୍ମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପୁଣି ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଦଳ ଆଣିଲା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ବାଂଲାଦେଶ ମୁହାଁ ବାତ୍ୟା, ପ୍ରଭାବରେ ୪ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ଓ ପବନ ସମ୍ଭାବନା, ୪ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଏସଆରସିଙ୍କ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ଲୋକସଭା ଓ ୪୨ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ଭୋଟିଂ, ୪୪୭ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ହେବ ଭାଗ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଷଷ୍ଠ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ, ୬ ରାଜ୍ୟ ଓ ୨ କେନ୍ଦ୍ରଶାସିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟ୍, ୫୮ ସଂସଦୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ସୃଷ୍ଟି ହେଲା ଅବପାତ: ୨୫ ରାତିରୁ ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା, ୨୬ରେ ଭୀଷଣ ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବ
  • ||

ମୀନ ରାଶିରେ ରାହୁଙ୍କ ଗୋଚର, ଏହି ସବୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ଫାଇଦା

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରହ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ଥାଆନ୍ତି। ଏହି କ୍ରମରେ ରାହୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି। ରାହୁ ମୀନ ରାଶିରେ ମେ ମାସର ଆରମ୍ଭରୁ ପ୍ରବେଶ କରିସାରିଛନ୍ତି। ବର୍ଷ ସାରା ରାହୁ ମୀନ ରାଶିରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ। ଏନେଇ ରାହୁଙ୍କ ଏହି ଗୋଚର  କିଛି ରାଶିକୁ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଜାତକରେ ରାହୁଙ୍କର ସ୍ଥିତି ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ । ସେହିପରି ଯଦି ଜାତକରେ ରାହୁ ଭଲ ସ୍ଥିତିରେ ରହିଥାଏ ତାହାଲେ, ବ୍ୟକ୍ତି ତା ଜୀବନରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇଥାଏ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆସନ୍ତା  ୩୭୬ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୀନ ରାଶିରେ ଉପସ୍ଥିତ ରାହୁ କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ରହିଛି। 

ମେଷ ରାଶି: ରାହୁଙ୍କ ଗୋଚର ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଫଳ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଜୀବନରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ଦେଖାଦେବ । ପାଠପଢାରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତର ଯୋଗ ଅଛି। ମାଆଙ୍କ ଶରୀରର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ।  ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ଚାଲିବ । 

ବିଛା: ରାହୁଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଲାଭବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଆପଣ କରିଥିବା ନିବେଶରେ ଭଲ ଫଳ ପାଇବେ । ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି । ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ । ଶରୀର ମଧ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବ  । 

ସିଂହ ରାଶି: ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ରାହୁଙ୍କ ଗୋଚର ଶୁଭଫଳ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ରହିଛି। ପରିବାର ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ । ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.