ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟ ବଜେଟ୍ ଉପସ୍ଥାପିତ, ଧାନ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ୩୧ ଶହ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ୨୬ରେ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ ଉତ୍ସବ: ଅଷ୍ଟ୍ରେର୍ଲିଜ ପୋଲରୁ ଆରମ୍ଭ, ଆଇଫିଲ୍‌ ଟାୱାରରେ ଶେଷ
  • ||
  • ମୋହନ ସରକାରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଜେଟ୍, ୨୦୨୪-୨୫ ପାଇଁ ଆସିବ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ବଜେଟ୍ ଅପରାହ୍ନ ୫ଟା ଉପସ୍ଥାପନ
  • ||
  • ଆସନ୍ତା ୨୭ରେ ଲଘୁଚାପ, ୨୯ ଯାଏ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା: ଆଜି ତିନି ଜିଲ୍ଲାକୁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି
  • ||

ଅଡ଼ୁଆରେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦା, ଜେରା କରିବ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅପରାଧ ଶାଖା

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୪/୦୯: ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପାଇ ଅଡୁଆ ବଢ଼ିପାରେ । ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ପଞ୍ଜି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଜେରାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ଗୋବିନ୍ଦା । ଓଡ଼ିଶା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଅର୍ଥନୈତିକ ଅପରାଧ ଶାଖା (ଇଓଡବ୍ଲୁ ) ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଜେରା କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକେ ଅନଲାଇନରେ ସୋଲାର ଟେକ୍ନୋ ଆଲାୟନ୍ସ(ଏସଟିଏ-ଟୋକେନ୍‌)ରେ ପ୍ରାୟ ୧୦୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରି ଠକାମୀର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଏହି କ୍ରିପ୍ଟୋ-ପଞ୍ଜି ଠକେଇ ମାମଲାରେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଓଡ଼ିଶା ଇଓଡବ୍ଲୁ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଜେରା କରିବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି । 

ଗଣେଶ ମହୋତ୍ସବ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ଏକାଠି; ୬ ଦିନ ଝଲସିବ ବଡ଼ଗଡ଼, ଗଣେଶଙ୍କ ପଦଶ୍ରୀ ମଣ୍ଡନ କରିବ


ଇଓଡବ୍ଲୁ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଜେ‌ନେରାଲ ଜେଏନ୍ ପଙ୍କଜ କହିଛନ୍ତି, ଜୁଲାଇରେ ଗୋଆଠାରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ସୋଲାର ଟେକ୍ନୋ ଆଲାୟନ୍ସ(ଏସଟିଏ-ଟୋକେନ୍‌)ର ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଗୋବିନ୍ଦା ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଏଥିସହ ଏହି ଠକ ସଂସ୍ଥାରେ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରି ଗୋବିନ୍ଦା ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିଥିଲେ। 

ତେବେ ଏହି ଠକେଇର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଇଓଡବ୍ଲୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ, ସୋଲାର ଟେକ୍ନୋ ଆଲାୟନ୍ସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଦେଶରେ କ୍ରିପ୍ଟୋ ବିନିଯୋଗ ବାହାନାରେ ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ପଞ୍ଜି ସ୍କିମ୍ ଚଳାଉଥିଲା । ଅଦ୍ୟାବଧି ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ପ୍ରାୟ ୧୦୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକେଇର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ତେବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ।


  • odisha
  • News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

    Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.