ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ଦେବେ ୧୯,୬୦୦ କୋଟିର ପ୍ରକଳ୍ପ ଭେଟି
  • ||
  • ପୁଲିସକୁ ଢେଲାମାରି ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗ: ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ପାକା ଗିରଫ, ଭାଇ ଫେରାର
  • ||
  • ଆଜି ସରିବ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ପରୀକ୍ଷା: ଭାଇରାଲ୍‌ ଓ ଲିକ୍‌ ଗୁଜବର ଘଟୁନି ଅନ୍ତ, କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ୍‌ରେ ବୋର୍ଡ ଏତଲାର ଫଳ ଶୂନ୍ୟ
  • ||
  • WPL-2024: ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ୍ସର ଦମଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଗୁଜରାଟକୁ ୨୫ରନ୍‌ରେ ହରାଇଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡିରେ ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ କେନାଲରେ ୨୦ ଫୁଟ୍‌ର ଘାଇ, ଦେପୁରରେ କୃତ୍ରିମ ବନ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଦଳିବ ପାଣିପାଗ ମିଜାଜ: ଆଜିଠୁ କମିବ ତାତି, ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

କୌନ୍‌ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତି ଜୁନିୟରରେ ଉମରକୋଟ ଛାତ୍ର, ୧୩.୪୦ ଲକ୍ଷ ଜିତିଲେ ଶାଶ୍ୱତ

ଉମରକୋଟ,୩୦/୧୧: ଜାତୀୟସ୍ତରୀୟ  ଟିଭି ସୋ’ କୌନ୍‌ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତିରେ  ଭାଗନେଇ ୧୩ ଲକ୍ଷ ୪୦  ହଜାର ଟଙ୍କା ପୁରସ୍କାର ରାଶି ଜିତିଛନ୍ତି ଜଣେ  ଛାତ୍ର । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଉମରକୋଟ ଓଡ଼ିଶା  ଆଦର୍ଶ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଅଷ୍ଟମ ଶ୍ରେଣୀର ମେଧାବୀ ଛାତ୍ର ଶାଶ୍ୱତ ପଟ୍ଟନାୟକ ।  ବଲିଉଡ୍‌ ଜଗତର ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ  ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ କୌନ୍‌ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତିରେ ଶାଶ୍ୱତ ଭାଗନେଇ ଖେଳିବା ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ଗର୍ବ ଓ ଗୌରବ ବିଷୟ । ଏହି ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହେବା ପରେ ଶାଶ୍ୱତ  ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ପାଲଟିଛନ୍ତି । ଗତମାସ ୨୭ ତାରିଖରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା  କୌନ ବନେଗା କରୋଡ଼ପତି(କେବିସି) ଜୁନିଅର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଶାଶ୍ୱତ ଭାଗ  ନେଇଥିଲେ । ୨୯ ତାରିଖରେ ସେ ହଟ୍‌ସିଟ୍‌ରେ ବସିଥିଲେ । ଶାଶ୍ୱତଙ୍କ ଖେଳ  ଦେଖି ବିଗ୍‌-ବି ଅତ୍ୟନ୍ତ ମୁଗ୍‌ଧ ହୋଇଥିଲା । 

ଶ୍ୱାଶ୍ୱତ କହିଛନ୍ତି, ସିନେ ଜଗତର  ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ ଖେଳିବା ଜୀବନର ଏକ  ନିଆରା ଅନୁଭୂତି । ପ୍ରତିଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସର୍ବଦା ଚେଷ୍ଟା କଲେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ  ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ । ଶାଶ୍ୱତ ହେଉଛନ୍ତି ଉମରକାଟ ସରକାରୀ ଉନ୍ନୀତ ଉଚ୍ଚ  ବିଦ୍ୟାଳୟ ବକୋଦାର ଭାରପ୍ରାପ୍ତ ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ନରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ  ଝରିଗାଁ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ଅର୍ଥନୀତି ବିଭାଗ ଅଧ୍ୟାପିକା ତୁଷାରୀ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ପୁଅ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.