ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦ୍ୱିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ: ୧୬୭ ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଙ୍ଗିନ ମାମଲା, କଂଗ୍ରେସର ଭେଙ୍କଟରମଣ ସବୁଠୁ ଧନୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପିସିସି ପ୍ରଚାର କମିଟି ବୈଠକ, ୨୮ରେ ଓଡ଼ିଶା ଆସିବେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ଆଜି ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ଗୁଜୁରାଟ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର, ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ହେବ ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦୁବାଇରେ ବର୍ଷାର ପ୍ରକୋପ, ଚାରିଆଡେ ଖାଲି ପାଣି ପାଣି, ଓମାନରେ ଚାଲିଗଲା ୧୮ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଅସହ୍ୟ ତାତି ଓ ଗୁଳୁଗୁଳିରେ ସିଝୁଛି ରାଜ୍ୟ, ୪ ଦିନ ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମପ୍ରବାହ, ୧୮ ଓ ୧୯ରେ ୪୫ ଡିଗ୍ରୀ ଛୁଇଁବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଆଜି ପବିତ୍ର ରାମନବମୀ, ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପରେ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପ୍ରଥମ ରାମନବମୀ, ଆସିବେ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||

ଛାଡ଼ପତ୍ର ଘୋଷଣା ପରେ ଗୋଆରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଇଶା ଦେଓଲ , ସାମ୍ୱାଦିକଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ କହିଲେ …

ମୁମ୍ୱାଇ : ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର-ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଦେଓଲ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ସେ ଖୁବ୍‌ ଖୁସି ନଜର ଆସୁଥିଲେ। ସେ ଫଟୋ ସାମ୍ୱାଦିକଙ୍କୁ ପୋଜ୍‌ ମଧ୍ୟ ଦେଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବି ହେଲେ। ଏହି ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ସାମ୍ୱାଦିକ ତାଙ୍କୁ କେମିତି ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ପଚାରିଲେ। ଇଶାଙ୍କ ଜବାବ ଶୁଣିବା ପରେ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକଙ୍କ ରିଆକ୍ସନ ଆସୁଛି। ମନେପକାଇ ଦେଉଛୁ କି, ନିକଟରେ ଇଶା ନିଜର ସ୍ୱାମୀ ଓ ବିଜେନେସମ୍ୟାନ୍‌ ଭରତ ତଖତାନୀଙ୍କ ଠାରୁ ବିବାହର ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଅଲଗା ହେବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। 

ଇଶା ଦେଓଲ ନିକଟରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଟାଇମ୍ସ କୁ ଦେଇଥିବା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହି କଥାର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ କି, ସେ ନିଜର ସ୍ୱାମୀ ଭରତଙ୍କ ଠାରୁ ବିଚ୍ଛେଦ ହେଉଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ , ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରାଇଭେସିର ସମ୍ମାନ କରିବାକୁ ଅପିଲ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘୋଷଣା ପରେ ସେ ସୋମବାର ପ୍ରଥମ ଥର ନଜରକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଚେହେରାରେ ହାଲକା ହସ ଦେଖିବା ପରେ ଫଟୋ ସାମ୍ୱାଦିକ ତାଙ୍କୁ ପୋଜ୍‌ ଦେବାକୁ କହିଥିଲେ ଏବଂ ପଚାରି ଥିଲେ କି ସେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି ? ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଥିଲେ , ମୁଁ ଠିକ୍‌ ଅଛି । ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି ? 

ଇଶା ଦେଓଲଙ୍କ ଫଟୋ ଓ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକେ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି , ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର କରିବେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଯୁବତୀ ବେଳର ହେମା ମାଳିନୀ। ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଆପଣ ଖୁବ୍‌ ହସୁଛନ୍ତି। କଣ ଦୁଃଖ ରହିଛି କି , ତାକୁ ଲୁଚାଉଛନ୍ତି ? 

କହି ରଖୁଛୁ କି ଇଶା , ରକୁଲ ଓ ଜ୍ୟାକି ଭଗନାନୀଙ୍କ ବିବାହରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଗୋଆ ଯାଇଛନ୍ତି। ସେ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଏକୁଟିଆ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଝିଅ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.