ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୁଧବାର ଅରୁଣ ଗୋଭିଲ, ଗୁରୁବାର ପୁଣି ଓଡିଶା ଆସିବେ ଜେ.ପି ନଡ୍ଡା
  • ||
  • ପ୍ରଯୋଜକ ବିଜୟ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତ୍ୟାଗ କଲେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ଡ୍ୟୁଟି ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଜଣେ ଆହତ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୨୦ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ୍‌...ଶ୍ରୀନୃସିଂହ ଚତୁର୍ଦ୍ଦଶୀ ତିଥିରେ ଗୁଜ ଅନୁକୂଳ, ଖୋଳା ହେବ ଯନ୍ତା ଗାଡ଼
  • ||
  • ସ୍ୱାତୀ ମାଲିୱାଲଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାମଲା: ସିଏମ୍‌ ହାଉସ୍‌ରେ ବିଭବଙ୍କୁ ନେଇ ସିନ୍‌ ରିକ୍ରିଏଟ୍‌
  • ||
  • ମଦ ନୀତି ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା: କେଜ୍‌ରିୱାଲଙ୍କୁ ପୁଣି ୧୪ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବାକୁ ଇଡିର ଆବେଦନ
  • ||
  • IPL ପ୍ରଥମ କ୍ୱାଲିଫାୟର ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ କୋଲକାତା- ହାଇଦ୍ରାବାଦ, ରନ୍‌ ବର୍ଷା କରିବେ ବ୍ୟାଟିଂ ପାୱାର ହାଉସ୍‌
  • ||
  • ବାତ୍ୟା ହେବନି..ଅବପାତ ହୋଇ ମିଆଁମାର ଯିବ: ଜିଏଫଏସ୍
  • ||

ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ୨୦୧୧ ବିଶ୍ବକପ୍ ଟ୍ରଫି ଦେଖି କ‘ଣ ଭାବୁଥିଲେ ଧୋନି ? ମାହି କହିଲେ ମନର କଥା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୪।୫: ନିକଟରେ ୨୦୧୧ ବିଶ୍ବକପ୍ ଟ୍ରଫି ସହ କ୍ୟାପଟେନ୍ କୁଲ ଧୋନିଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।  ଟ୍ରଫି ଦେଖି ଧୋନି  କ’ଣ ଭାବୁଥିଲେ ବୋଲି  ଅନେକଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଥିଲା ? ଏନେଇ ନିଜେ ଖୁଲସା କରିଛନ୍ତି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି। ନିକଟରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଧୋନିଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା ସେ ଏହାର ଜବାବ୍ ଦେଇଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ତଳେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ ଟିମ୍ ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜର  ପ୍ରଥମ ଆଇପିଏଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ଧୋନି ବିସିସିଆଇ ମୁଖ୍ୟାଳୟରେ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଧୋନିଙ୍କ ୨୦୧୧ ବିଶ୍ବକପ୍ ଟ୍ରଫି ସହିତ ଫଟୋ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଟ୍ରଫିକୁ ଛୁଇଁ ଧୋନିଙ୍କର ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ଭିତରେ ହଜି ଯାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ସାମନାକୁ ଆସିଛି, ସେଥିରେ ଧୋନି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ  ଷ୍ଟେଜ୍‌ରେ ବସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସହିତ ଡ୍ରଭେନ୍ ବ୍ରାଭୋ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଆଙ୍କର ଧୋନିଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତି କ’ଣ ନିକଟରେ ଆପଣ ୨୦୧୧ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ଟ୍ରଫିକୁ ରିଭିଜିଟ୍ କରିଥିଲେ ? ଏହାକୁ ଛୁଇଁଥିବା ବେଳର ଫଟୋ ସାମନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କ’ଣ ଭାବନା ଆସିଥିଲା ? ଜବାବ୍ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଧୋନି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ, ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ କାହାର ? ତା ପରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭିତରୁ ବହୁ ଲୋକ ହାତ ଉଠାଇଥିଲେ। 

ଏହାପରେ ଧୋନୀ କହିଥିଲେ, ନିକଟରେ ବିସିସିଆଇ ଅଫିସ ପହଁଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ କିଛି ରିନୋଭେସନ୍ କାମ ହୋଇଥିଲା। ଆମେ ଯେତେବେଳେ ସେଠାରେ ପହଁଞ୍ଚି ଦେଖିଥିଲୁ କ’ଣ କ’ଣ କାମ ହୋଇଛି ? ଆଉ ବାକି କ’ଣ ରହିଯାଇଛି ? ବିଲ୍ଡିଂର ଟପ୍ ଫ୍ଲୋରରେ ସବୁ ଆଇସିସି ଟ୍ରଫି ରଖାଯାଇଛି, ଯାହା ଭାରତ ଜିତିଛି। ଧୋନି କହିଥିଲେ ସେଠାରେ ଯେତେ ଟ୍ରଫି ଥିଲା, ତାହା ସବୁ ସିଧା ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଲାଗିଥିବା ୨୦୧୧ ବିଶ୍ବକପ୍ ଟ୍ରଫି ଟିକେ ତେରଛା ଅଛି। ତାକୁ ମୁଁ ଠିକ୍ କରୁଥିଲି।’

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.