ପ୍ରମୂଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ୨୨ରୁ ବଜେଟ ଅଧିବେଶନ, ସରକାର ବନାମ ନବୀନଙ୍କ ଛାୟା ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳ ଲଢ଼େଇ
  • ||
  • ଆଜି ରସଗୋଲା ଦିବସ, ଜିଆଇର ୫ ବର୍ଷ ପରେ ବ୍ରାଣ୍ଡିଂ ନାହିଁ, ସରକାର ନିରବ
  • ||

ନିଟ୍ ପେପର ଲିକ୍‌ରେ ସିବିଆଇର ପ୍ରଥମ ଗିରଫଦାରୀ : ପାଟନାରୁ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଧରିଲା ସିବିଆଇ

ପାଟନା – ନିଟ୍‌ ପେପର ଲିକ୍‌ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇର ଟିମ୍‌ ପ୍ରଥମ ଗିରଫଦାରୀ କରିଛି। ସିବିଆଇର ଟିମ୍‌ ପାଟନାରୁ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଧରି ହେପାଜତକୁ ନେଇଛି। ଯାଞ୍ଚ ଏଜେନ୍ସି ମନିଷ କୁମାର ଓ ଆଶୁତୋଷ କୁମାରକୁ ଗିରଫ କରିଛି। 

ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବଳଦେବ କୁମାର ଓରଫ୍‌ ଚିଣ୍ଟୁ ଓ ମୁକେଶ କୁମାରଙ୍କୁ ବିହାରର ପାଟନା ସ୍ଥିତ ସିବିଆଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଛି ।  ଏହାପରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ପାଟନାର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସିବିଆଇ କୋର୍ଟ ସିବିଆଇ ରିମାଣ୍ଡରେ ପଠାଇ ଦେଇଛି।

 

ଅଧିକାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି କି ମନିଷ କୁମାର ଓ ଆଶୁତୋଷ କୁମାର ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପରୀକ୍ଷା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନ ଯୋଗାଇ ଥିଲେ , ଯେଉଁଠି ତାଙ୍କୁ ଲିକ୍‌ ହୋଇଥିବା ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଓ ଉତ୍ତର ଦିଆଯାଇ ଥିଲା। ନିଟ୍‌ ପେପର ଲିକ୍‌ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ୬ଟି ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କରିଛି।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ନିଟ୍‌-ୟୁଜି ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପରୀକ୍ଷଣ ଏଜେନ୍ସି (ଏନଟିଏ) ଦ୍ୱାରା ସାରା ଦେଶର ସରକାରୀ ଓ ଘରୋଇ ସଂସ୍ଥାରେ ଏମବିବିଏସ, ବିଡିଏସ , ଆୟୁଷ ଓ ଅନ୍ୟ ସମ୍ୱନ୍ଧିତ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ପ୍ରବେଶ ପାଇଁ କରାଯାଏ । ଏହି ବର୍ଷର ପରୀକ୍ଷା ୫ ମେ’ ରେ ୫୭୧ ଟି ସହରରେ ୪୭୫୦ ଟି କେନ୍ଦ୍ରରେ ଆୟୋଜିତ କରାଯାଇ ଥିଲା , ଯେଉଁଥିରେ ୧୪ ବିଦେଶୀ ସହର ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିଲା 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.